Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kutyák ellen milyen sokkoló...

Kutyák ellen milyen sokkoló hatásos?

Figyelt kérdés
Hol lehet beszerezni?
2009. aug. 1. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Sokkolót nem tarthatsz legálisan. Ha meg neked ugrik egy kutya, nem is biztos, hogy az lenne a legjobb megoldás. Javasolnám inkább a gázsprayk használatát, kutyák ellen nekem bevált.
2009. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ultrahangos kutyariasztóm van a Spuri futóboltból. Sajnos olyan helyen tudok csak futni, ahol sok kieresztett kutya van. Egyszer már meg is harapott egy. De ez úgy tűnik hatásos, párszor, amikor sor került a használatára, a kutyák megálltak, amikor meghallották. Nem tudom, ilyesmi megfelel-e.
2009. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél inkább gázsprayt ellenük. Az hatásos.
2009. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Munkából jövök haza, este, rengeteg a kóbor kutya, nem szórakozásból kellene.
2009. aug. 2. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg próbáld ki ezt az ultrahangos izét, nekem nagyon bevált. Olyan régen vettem, hogy már nem is emlékszem, mennyi volt. Azt írják, hogy csak a saját területén kívül levő, dühös kutyákra hat, és tényleg így tapasztaltam. Tehát betöréshez nem jó. :)
2009. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Épp egy hónapja halt meg egy kislány, mert szétmarcangolta egy nagy farkaskutya. Az apukájával tartottak hazafelé a buszmegállóból és hirtelen csak úgy a kislányra támadt a kutya. Az apuka is súlyos sérülésekkel a kórházba került, nem tudom felépült e.

Egyből a kislány nyakára támadt, esélye sem volt, főleg, hogy hátulról ment nekik. Szemtanúk is látták.

Szörnyű. Akkor ez a másik eset, ahol csak úgy rátámadt a kisfiúra és leharapta a fülét? Ugyan ez a kutya támadt rá egy fekvő emberre egy parkban, ezen eset előtt. Nagyon védték ezt a kutyát az állatvédők. Nem tudom azóta mi lett vele. Ahogy ez embernél is vannak akik bekattannak, úgy az állatoknál is előfordulhat.

2016. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!