Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Végre az M1 fel meri vállalni...

Végre az M1 fel meri vállalni az igazságot, www.youtube.com/watch? V=y8n8ms_Ny8c

Figyelt kérdés
vélemények? vagy még mindig több a legyintgető? :)
2012. szept. 22. 22:17
1 2
 1/11 Komplikato ***** válasza:
Hibás a link vagy törölve lett. Utóbbi nem valószínű mert akkor kiírná és nem a keresőbe dobna át.
2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bogár László: International Mafia Federation
2012. szept. 22. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak tájékoztatásul: az M1 a kormány szócsöve, nekik jól jön egy kis IMF-ellenes hangulatkeltés.


Amúgy Bogár szerintem nem mérvadó a szakmában, egy hóbortos különc.

2012. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem. akkor miért ezeket mondja minden úgynevezett szaki a fő médiákat leszámítva? nem fura egy kicsit?
2012. szept. 23. 00:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? A fideszes megmondóemberekre? Már írtam, a kormány érdeke az IMF-ellenesség. Nem muszáj nekem hinni. Viszont érdekes, hogy ezek a "senkik" a fidesz-kormány előtt is ezt harsogták, akkor a kutya nem figyelt rájuk, most, mivel a kormány érdekeivel egybeesik a hangulatkeltés, hírbehozzák őket.
2012. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Csak tájékoztatásul: az M1 a kormány szócsöve"

Ahogy az MR1 Kossuth is, mióta szétb.uzizták a a 180 percet, amikor Mong Attila kiverte a biztosítékot..

2012. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok semmiféle közgazdász, legfeljebb józan, de leginkább paraszti eszem van. Elég régóta kb ugyanezt gondolom az IMF-ről. Rossz ha van, mert elég kemény megszorításokkal jár, fizetni kell. Rossz ha nincs, mert valahonnan pénz kell, tehát fizetni kell.
2012. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A #8-hoz csatlakozva, az IMF rossz, mert kizárólag megszorításokban tud gondolkozni, függetlenül az adott ország gazdasági, szociológiai helyzetétől. Az IMF jó, mert pazarló és dilettáns (igazabb lenne, ha azt mondanám: csak a hatalmat szem előtt tartó) kormányai ténykedésének következményeitől legalább időlegesen megvédi az állampolgárokat. Ahogy az ilyen kormányokat korlátozza kicsit.
2012. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Komplikato ***** válasza:

"Már írtam, a kormány érdeke az IMF-ellenesség."

Meg a Szberb banké. :P

2012. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!