Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Győr-Moson-Sopron megyébe...

Győr-Moson-Sopron megyébe egyre több kisebbségi költözik. Honnan jönnek, és miért pont ide?

Figyelt kérdés

Sopron és Győr lakótelepei egyre hangosabbak a rikácsolástól és az általuk hátrahagyott szeméttől, erőszakosan fenyegetik az itt élőket. Mi, tisztességes polgárok éjt nappallá téve dolgozunk, fizetjük az adókat, ezek pedig egész nap kint henyélnek az utcán, rongálják a tulajdonunkat, lesik, hogy kibe lehet belekötni, és még csak pihenni sem tudunk tőlük, mert ordítoznak az ablak alatt.


Mit keresnek itt? Meddig akarnak még itt élni? Mikor állnak odébb? Hová érdemes költözni, ha nem akarom látni és hallani őket?



2012. szept. 28. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Győri vagyok és én is hasonlókat tapasztalok. Érdekes módon a lopások is megszaporodtak a környéken.
2012. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez már a jövő kezdete...
2012. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha megteheted akkor Sopron nyugisabb részeire (lőverek, kurucdomb) ahol az ingatlanárak miatt nincs kisebbség. De ha mindenkit zavarnak pl egy lakótelepen akkor lehet tenni ellenük, pl vannak a lakóközösségeknek házszabályai.

Egyébként meg ha kötekednek rájuk kell verni párat egy keményebb fémrúddal, az általában segít.

2012. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Még jó, h mi borsodiak ezt pofázzuk már évek óta.

Rém hamar rájön az ország aztán kitakarítjuk a cigányokat a fenébe.

2012. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most is itt hőbörögnek, meg veszekednek az ablak alatt. A gyerekek bömbölnek, közben meg szól valami förtelem rossz nyenyergő zenebona.
2012. szept. 28. 17:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy hiába szólsz rájuk, ha nagyon odafigyelnek is max pár percig tudnak ember módjára viselkedni.
2012. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Győrben szerintem mindig is sok cigány volt. Azonban kuruc.infon és több portálon is olvastam, hogy Sopronba 100 cigány családot telepítenek. Ezek mind külföldről, a kitoloncolásnak köszönhető. Sopronba több információm szerint már 40 "család" megérkezett. Többségük a Jerevánra. Egy élhető kisváros VOLT.
2012. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Pontosan melyik kisebbségről van szó? Német? Örmény?
2012. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Pontosan melyik kisebbségről van szó? Német? Örmény?"


Olvasd el a kiírást, és megérted. Ha nem, akkor felesleges bármit ideírnod.

2012. szept. 28. 17:42
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Én soproni vagyok, igaz jelenleg külföldön élek, de ha ez igaz akkor lehet haza sem költözök. Bár ahol én laktam ott soha nem volt jellemző hogy gond lett volna a közbiztonsággal.

Meg mi az hogy 40 családot "betelepítenek"? Mi a f@szt fognak ezek csinálni? Nem hiszem hogy kell ez a városnak, van ismerősöm egy gyönyörű mátrai faluban, ott a polgármester egyszerűen kijelentette hogy romák márpedig nem költözhetnek be, és kész.

El kéne kezdeni a sopronkőhidai börtön bővítését, mert inkább etetnénk őket mint mellettünk lakjanak.

2012. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!