Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor van az a pont amikor...

Hejj kérdése:

Mikor van az a pont amikor érdemes elfutni a cigók elől? és ha csak 1-2 van akkor érdemes bunyózni? és nem futnak utánad?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

pont ott

1-2? attól függ milyen a fizikumod, tanultál-e küzdősportot, a támadóidnál van-e fegyver stb.


utánad fognak futni

2011. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

gyanítom, hogy még nem volt részed ilyesmiben, szóval neked nem ajánlanám a bunyót...

inkább tanulj önvédelmet

2011. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
tuti van náluk kés vagy bicska, és veszteni valójuk sincsen. Szerintem ne bunyózz velük.
2011. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Amikor nincs nálad gépfegyver. :)

Ugyanis ha sikerül is elverned azt az 1-2db cigót, garantáltan felkeres a kiccalád. A kiccalád ellen pedig csak a gépfegyver jó...

2011. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

"Ugyanis ha sikerül is elverned azt az 1-2db cigót, garantáltan felkeres a kiccalád. A kiccalád ellen pedig csak a gépfegyver jó..."


Én már vertem meg önvédelemből úgy cigányt, hogy kórházba került, de még csak fel sem jelentettek és a "kiccalád" sem jött...

2011. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bretso ***** válasza:
58%
Az a pont, akkor jön el, amikor odamegy hozzád és megkérdezi: "Figyelj má' testvírem nincs egy cigid?"
2011. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hmm, szerintem akkor még nem, én ilyenkor

A: adok neki (ritkán)

B: megmondom, hogy nincs

ha kéri, hogy mutassam meg, akkor kezdek "durvulni"


Olyanra is volt már példa, hogy épp nem volt kedvem adni és falból én próbáltam meg visszatarhálni apróval. (nem volt rá szükségem).

Eredmény: kaptam tőle 200 Ft- ot :)

2011. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem akárhányan vannak,állj le bunyózni,hisz férfi vagy...
2011. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Tehát aki férfi, az inkább késeltesse meg magát velük? :)

vaslogika

nem azt mondom, hogy mindenki fusson, inkább próbáljon meg idő előtt felkészülni.

2011. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
haverom pl késel jár az utcán éjszaka....igaz önvédelemből viszi, de akkor ő mitől más mint a többi?
2011. júl. 15. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!