Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mére is jó a Demokrácia?

Mére is jó a Demokrácia?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert amíg még vannak választások, addig van esélyünk vér nélkül elzavarni a táltos nagyvezért.
2012. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ideiglenes lehetőség új diktatúra kialakítására.
2012. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hátha az demokrácia,hogy elötte felmérik a részvételi arányt és csak utána hoznak egy olyan törvényt ami arról szól,hogy a regisztráltak 50%-os részvétele már érvényes szavazás,akkór igazad van.
2012. okt. 7. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:

MEre nem jó a demokrácia.

Az ME egy pszichotikus betegség és demokráciával nem gyógyítható... :)

2012. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A demokrácia a kormányzat rossz formája, amely azonban még mindig jobb az összes többinél."

Sir Winston Churchill

2012. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kis országunkba a demokrácia az,hogy vagy úgy táncolsz ahogy fütyülnek vagy el lehet menni.
2012. okt. 7. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem lenne demokrácia, akkor az lenne, hogy úgy táncolsz, ahogy fütyülnek, és még el sem lehet menni.
2012. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Addig amig az én notámat fütyülik van kedvem táncolni ha meg nem, elmegyek,ahogy elmentek akkor is amire te gondolsz.Azért azt te is látod,hogy mennyien mennek most és mennyien mentek akkor.
2012. okt. 7. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért Churchill óta eltelt egy kis idő...


Először is nemcsak egyféle demokrácia van. Másodszor, a minősége, mint a neve is mutatja, a néptől függ. Ezért annak azon siránkozni, akitől az függ, nem valami böcs dolog.


Aztán meg a táncoláshoz van más mód is. Én például meg szoktam mondani a hegedűsnek, mit játsszon. És tudod, ha valaki rosszul játszik menjen ő, elvégre én itthon vagyok.

2012. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!