Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért lehetetleníti el a...

Miért lehetetleníti el a kormány a becsületes, dolgozni akaró-eddig is dolgozó- emberek életét? Most egy ilyen család mint mi, mi a rákot csináljon?

Figyelt kérdés

Mindenhova olyanokat keresnek,akikre kedvezményt kapnak. A Párom felmehetne Pestre dolgozni,de az albérletet fizetve sem jönnénk ki anyagilag,és mivel eddig is becsülettel dolgozott,nem igényelhetnénk azt a kedvezményt sem,amit erre szántak. Ma bejelentették,hogy ennyi volt a munka,dönthet,hogy ma még dolgozik e,vagy inkább hazamegy? Helyben lett volna munka,de oda pályakezdőket, Isten-nyilás kártyával rendelkezőket keresnek,a környéken nincs munka,Pestre is tőke kellene,hogy dolgozni mehessen...


Mélyen felháborít,hogy mi,kicsi-dolgos balfékké lettünk mások hülyesége miatt!



#kormány #ellehetetlenítés #vs. munkás ember
2012. okt. 8. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos módon azért, mert meg lettek választva, feltehetően általad is. Aki kicsit utánanézett, tudta, hogy a sok ígéret az is marad, a fő cél egészen más. Csak azt teszik, amit - fű alatt, kódoltan - mondtak.
2012. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, pályakezdőként sem egyszerűbb, mert akkor meg rutinnal rendelkezőt keresnek... Én nem tudom, ki tud ebben az országban elhelyezkedni...

Marad külföld.

2012. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Maradna! külföld,de ahhoz is della kell,hogy valaki kimenjen,meg egy jó ismerős,aki biztos helyen dolgozik,mert tudjuk,hány embert jött már haza üres zsebbel...

Gyűlölöm már ami itt folyik!

Így arra kényszerítik az embereket,hogy lopjanak,de hát a magunkfajta ha kimegy lopni,akkor a sitt várja... Elegem van már az életből is! Egyre nyomorultabban élünk,pedig a hitelekből még durván egy év van hátra,utána már nem esne nehezünkre átlag emberként élni...

Ha nem lennének a gyerekeim,komolyan,felkötném magam!!


De mi a rákot akarnak ezzel a k.va regis rendszerrel is?? Akinek van esze,nem regisztrál!! Nehogy már a kormány döntse el hogy ki az a felnőtt korú aki szavazhat!!

2012. okt. 8. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
10 évvel ezelőtt is pont ugyan ilyen nehéz volt elhelyezkedni piacképes szakma nélkül...
2012. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Most viszont nincs olyan, hogy piacképes szakma... Ez a különbség.
2012. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Piacképes, ugyan már!Hol van itt a piac?Diplomás álláskeresőkkel is Dunát lehetne rekeszteni.Ha nincs protekciód, sok jóra nem ehet számítani.
2012. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor sem tudom megérteni,miért kellett így kitolni az emberekkel? Lehet túlságosan is ostoba vagyok én ehhez!!
2012. okt. 8. 11:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindenki így jár most. Ha nem változik rövid időn belül semmi tényleg a külföld marad. El lehet vegetálni itthon is, csak a vegetálás az nem élet. Máshol legalább megfizetik a munkát, és állást is tudsz kapni.

Ha a kormány nem csökkenti a vállalkozások adóterheit, nem várható változás.

2012. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Miért lehetetleníti el a kormány a becsületes, dolgozni akaró-eddig is dolgozó- emberek életét?"


Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy szerinted aki pályakezdő, vagy tartósan munkanélküli az nem akar, de legalábbis nem akar becsületesen dolgozni?

2012. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Milyen szakmátok van?


Azért két fizetésből meg lehet élni úgy, hogy az albérletet az állam fizeti.


Ezzel nem védem a kormányt, nem értek egyet az intézkedésekkel.

De aki akarja, az megoldja. Nekem a párod nem az a kategória, aki akar dolgozni.

2012. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!