Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz a Magyar Élet Menetén...

Mi lesz a Magyar Élet Menetén Miskolcon? Mit kell vinni, és mit nem? Milyen lesz ez az egész?

Figyelt kérdés
Fel/lepontozni senkit sem fogok, csak fel akarok erre az egészre készülni, hogy mi, hogy fog zajlani.

#Miskolc #tüntetés #Avas #Magyar Élet Menete
2012. okt. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem kell vinni semmit.Nem hiszem,hogy balhé lesz,a jobbikos rendezvények mindig rendbontás nélkül,békésen zajlanak.

Ha a cigányok nem támadják meg őket akkor semmi baj nem lehet,erre pedig nagyon kicsi az esély.

Valószínűleg ott lesz néhány cigány akik biztonságos távolságban a rendőrsorfal mögött ordibálnak egy sort,kolompár meg elsírja a bánatát az újságíróknak,hogy micsoda nagy nácizmus van itt,de nem mernek majd provokálni.

Szóval szerintem ne vigyél fegyvert meg semmi olyat amit ha a rendőr megtalál nálad bajod lehet belőle.

2012. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
Csoda lenne, ha a Jobbikosok nyugton maradnának, és nem hergelnék a cigányokat.
2012. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm.


Második, nem ezt kérdeztem. Amúgy nem tudom, hogy milyen cigánymentes területen élsz, de szerencséd van. Nézd meg, hogy mi van ma Borsodban.

2012. okt. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!