Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Te lennék az Oktatásügyi...

Ha Te lennék az Oktatásügyi Miniszter, hogyan reformálnád át a felsőoktatást?

Figyelt kérdés

OKJ-s képzések, főiskolák, egyetem... Moduláris képzés? Hány éves lenne? Milyen tárgyakat taníttatnál kötelezően, melyiket vennéd ki? Hova jártál, milyen diplomád vagy szakmád van?

Szerinted jó így, ahogy van a magyar oktatás?


2012. okt. 24. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Áh, hülye vagyok, minek vitatkozom, hiszen eleve azt írtam, hogy hasonló elven működne csak a dolog, mint a diákhitel, így lényegében a kritikának semmi köze nem volt ahhoz, amit én írtam:P

Bocsánatot kérek mindenkitől, elvesztettem a fejem egy troll miatt:P

2012. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Orbán úgy tervezte, mindenki diákhitelt vesz fel, aki nem tudja fizetni, hiszen ez egy alacsony kamatú, fizethető összeg, elhelyezkedés után.


Persze azt is kiemelte, ez esetben iskola után biztosítani kell nekik munkahelyet, hogy lehessen miből finanszírozni a hitelt.

2012. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Matekot szét szedném középsuliban: Olyanokra akiknek kell tovább tanuláshoz és olyanoknak akiknek nem. Miért tanulja az olyan a N-ed fokú egyenlet megoldását akinek nincs rá semmi szüksége? Ezt még ugyan úgy meglehetne csinálni Irodalommal is. Az ösztöndíj rendszer is elég rosszul van megoldva. Én pl azért nem kapok (4,6-os átlagom volt) mert nem abba a városban lakok ahol van a sulim.
2012. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha én lennék az oktatásügyi miniszter, akkor minden alárendeltemet kötelezném, hogy magyar nyelven és saját kezűleg írjon szakdolgozatot pl. Petőfi Sándorról. Hátha kiderül, hogy valamelyikőjük ismeri a költőnek azt a versét, amelyben egyebek közt az olvasható, hogy: ... ha majd a jognak asztalánál mindenki egyaránt foglal helyet...akkor mondhatjuk, hogy eljött már a Kánaán.
2015. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!