Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megszüntetnéd az üzletek...

Megszüntetnéd az üzletek vasárnapi nyitva tartását?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy szüntetném. Modern világban élünk vagy mi.... hadd döntse már el egy üzlet tulajdonos, hogy nyitva tart-e, vagy sem. Egyébként meg nekem nagyon sokszor jól jött már, hogy vasárnap tudok menni vásárolni.
2009. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen megszüntetném.
2009. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
48%
Igen megszüntetném.Főleg mert én is egy üzletközpontban dolgozom,és szeretném ha a vasárnap újra a csládoké lenne.A vásárlást meg lehet oldani a vasárnapi nyitvatartás nélkül is,azelőtt is mindenki kibírta.
2009. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Sztem elég hülyén nézne ki, főleg egy metropoliszban, hogy vasárnap minden be van zárva. Kicsit visszamennénk szerintem a rendszerváltás előtti időbe... Ha már mindenben nagyon le vagyunk maradva, ebben ne legyünk. Eladóként dolgozó ismerőseim beosztás szerint dolgoznak. Egyik héten övék a vasárnap, másik héten nem. Aki eladónak ment, az szerintem tisztában volt (van) ezzel, amikor elvállalta a munkát, mivel ez régóta így van.
2009. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

több okból kifolyólag nem lenne jó.


egyrészt visszaesne az árú forgalom, ami gazdaságilag komolyan érintené az országot. másrészt sok munkahely szűnne meg, ami szintén nem lenne jó.

2009. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Aki hétfőtöl szombatig dolgozik, az meg halljon éhen, nem?! Igaz, hogy a kádár rendszerben nem volt vasárnapi nyitvatartás, de nem is dolgoztak az emberek egész héten meg egész nap.

Kiderült, hogy aki áruházban dolgozik hétvégén, hétközben van egy-két szabadnapja, erről ennyit!!!

Egyébként én dolgoztam folyamatos műszakban, volt hogy 10! napot dolgoztam egyfolytában, mégse lázadoztam!

2009. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Akkor a Kórházak nyítvatartását is meg kellene szüntetni? Estleg a közlekedést is? És még sorolhatnám.
2009. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és mivel mindenki egyenlő, nem dolgozzanak a mentősök és a tűzoltók se vasárnap, nekik is lehet családjuk.
2009. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarom védeni a buszsofőröket, de ennyi erővel ők is lázadozhatnának!
2009. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi erővel mindenki lázadozhatna,aki hétvégén is dolgozik. A párom egy élelmiszerüzletben biztonsági őr. Örül neki,hogy van munkája, és annak a vasárnapnak is nagyon örülünk, mert azért is pénz jár. Ráadásul a vasárnap a legkellemesebb neki, mert az megy el a leghamarabb,és még jut időnk másra is a munkaideje után. És szükségünk van arra a pénzre...

Aki nem bírja a vasárnapi melót, keressen más munkát! Nemhogy örülne neki,hogy nem munkanélküli, még panaszkodik...ilyet se hallottam...

2009. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!