Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érdekel engem ez 13 évesen?

Miért érdekel engem ez 13 évesen?

Figyelt kérdés

Néha gondolkozok ilyen dolgokon és a töri óra is egyre jobban érdekel. Érdekel a többi ország rólunk alkotott képe és az is ,hogy hogyan fogadják a külföldi országokban a magyarokat. Hallottam a tv-ben ,hogy mi vagyunk a 3. legszegényebb ország :(. Szeretném ha ez megváltozna és lenne egy jobb miniszterünk de ez bizonyára sosem következhet be. Viszont nincs semmi bajom a többi országgal, én nem utálom egyiket se. Nem foglalkozok nagyon sokat a dologgal, más dolgokat is csinálok amit ilyen korban kell. Az Eurovíziós Dalfesztivál is tegnap kezdett el érdekelni. Vajon mi lenne ha bevezetnék az € -t Magyarországra? Remélem a minisztereknek nem sikerül semmilyen rossz kapcsolatot kialakítania a külföldi néppel.

Érdekelne még ez a téma.


13/L



2012. nov. 6. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel... 14/F am a kérdést nem nagyon értem...
2012. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Magyarvitéz ***** válasza:
Mindenkit más érdekel.Habár szerintem az lenne legjobb ha kilépnénk az unióból nem hogy eurót bevezessék.
2012. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

"mi vagyunk a 3. legszegényebb ország"

13 évesen nem lehetsz ennyire hülye.

2012. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"mi vagyunk a 3. legszegényebb ország "

Nézz már szét egy kicsit Afrikában :D

2012. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj! Melyik érdekel? Töri óra? Más ország véleménye rólunk? Az a hamis állítás, hogy mi vagyunk a 3. legszegényebb ország? Eurovíziós Dalfesztivál? Euró bevezetése?
2012. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Magyarvitéz ***** válasza:
47%
Lesz még jobb világ itt ,csak addig kell várni amíg már semmi vesztenivalónk nem lesz.A tv-nek nem kell mindent elhinni ,sőt leginkább semmit ,ami nem egyértelmű.Az hogy a többi ország mit gondol rólunk az engem egy cseppet sem érdekel főleg a környező országoké,és szerintem nincs is jelentősége.
2012. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy azt mondák ,hogy Európában vagyunk azok
2012. nov. 6. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondok hogy

Moldova,Bulgária,Románia,Albánia,Macedóia,Ukrajna,Szerbia,Bosznia-Herczegovina,

Szóval a 3. legszegényebbek már nem lehetünk.

2012. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó
2012. nov. 6. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Történelem óra... 80%-a kamu

ne higgy el minden baromságot, nézz utánna a neten, de 13 évesen olyan naiv vagy hogy minden hülyeséget elhiszel és liberális idiótává leszel szal sztem inkább várj ezzel mig érettebb leszel és a dolgok mögé látsz( nézel vagy látsz:D )

2012. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!