Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érdekel engem ez 13 évesen?

Miért érdekel engem ez 13 évesen?

Figyelt kérdés

Néha gondolkozok ilyen dolgokon és a töri óra is egyre jobban érdekel. Érdekel a többi ország rólunk alkotott képe és az is ,hogy hogyan fogadják a külföldi országokban a magyarokat. Hallottam a tv-ben ,hogy mi vagyunk a 3. legszegényebb ország :(. Szeretném ha ez megváltozna és lenne egy jobb miniszterünk de ez bizonyára sosem következhet be. Viszont nincs semmi bajom a többi országgal, én nem utálom egyiket se. Nem foglalkozok nagyon sokat a dologgal, más dolgokat is csinálok amit ilyen korban kell. Az Eurovíziós Dalfesztivál is tegnap kezdett el érdekelni. Vajon mi lenne ha bevezetnék az € -t Magyarországra? Remélem a minisztereknek nem sikerül semmilyen rossz kapcsolatot kialakítania a külföldi néppel.

Érdekelne még ez a téma.


13/L



2012. nov. 6. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az életszínvonalat leginkább a HDI-indexszel mérik, és itt Mo. a 38. A világon pedig több, mint 230 ország van.
2012. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Effiee válasza:
100%

Ajánlok a figyelmedbe egy animét. Gondolom nem szereted őket, de viccesen mutatja be a történelmet, úgy, hogy országok vannak benne megszemélyesítve. Magyarország is a karakterek között van, és nem kis rajongó tábora van. :) Ráadásul most januárban fog indulni az ötödik évada, mert a rajongó tábora egyre csak növekszik. :D Én sem szeretem az animéket, de ezt megéri megnézni! ^^


A címe: Axis Powers Hetalia, aztán Hetalia World Series, és a mostani lesz a Hetalia: The Beautiful World. :)


Indavideón keress rá, ez csak még érdekesebbé teszi, majd a töri-föci órákat. ^^

2012. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!