Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a vicces jobbikos fiúk...

Sz1u kérdése:

Ezek a vicces jobbikos fiúk miért nem vonultak Csatáry László háza elé is?

Figyelt kérdés

[link]


(Tévedés ne essék, aki bűnös, az bűnhődjön! De Csatáry legalább annyira bűnös, mint azok, akik ellen most masíroztak ezek a vicces fiúk.)



#Jobbik #Novák Előd #Biszku Béla #Csatáry László #Mátsik György #Murányi Levente
2012. szept. 29. 00:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom azért, mert Csatáry nem magyarokat, hanem zsidókat küldött halálba, így nem érzik annyira magukénak-_-"

Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, h miért nem a romagyilkosok háza előtt vonulgatnak?

Egyébként nem tudom mi ebben a vicces.....

2012. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Pro Patria ***** válasza:
48%
És az lmp-s antifasiszták miért nem vonultak Biszku vagy Mátsik háza elé? Mindkét oldalról elmondható...
2012. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem, mert Kassa messzebb van. Ezt úgy értem, hogy Biszku bizonyíthatóbb, mint a Kassán történtek.


(Én nem tudom, egyiknél sem voltam ott, hála Istennek! Elképzelhető, hogy nem kitaláció, és valóban aki embereket a halálba küldött az bűnhődjön.)

2012. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%

Két hetet késtek a szülinapi bulival. :)

(Aki nem tudná: szept. 13-án múlt 91 éves a Béla bácsi)

2012. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

01:17


"Gondolom azért, mert Csatáry nem magyarokat, hanem zsidókat küldött halálba, így nem érzik annyira magukénak-_-"


... vajh' és miért nem érzik magukénak a magyarországi zsidókat? Azok nem emberek?


"Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, h miért nem a romagyilkosok háza előtt vonulgatnak?"


Igazad van! De már nem tudom módosítani a kérdést.


"Egyébként nem tudom mi ebben a vicces....."


A jobbikos fiúk a viccesek... (persze úgy is mondhatnám, hogy nevetségesek).

2012. szept. 29. 01:34
 6/27 A kérdező kommentje:

01:19 Pro Patria


"És az lmp-s antifasiszták miért nem vonultak Biszku vagy Mátsik háza elé? Mindkét oldalról elmondható..."


Vonulhattak volna felőlem oda is. De most a kérdés nem erről szólt.

2012. szept. 29. 01:36
 7/27 A kérdező kommentje:

01:19


"Szerintem azért nem, mert Kassa messzebb van. Ezt úgy értem, hogy Biszku bizonyíthatóbb, mint a Kassán történtek."


Gondolod, hogy csak ezért???


"Elképzelhető, hogy nem kitaláció, és valóban aki embereket a halálba küldött az bűnhődjön."


Stimm! De a hangsúly az EMBEREKEN legyen és ne a származáson!

2012. szept. 29. 01:39
 8/27 A kérdező kommentje:

01:29


"Két hetet késtek a szülinapi bulival. :) "


Hát, ha kiderül hogy bűnös, akkor remélem, hogy a szülinapi tortája a rácsos linzer lesz!

2012. szept. 29. 01:42
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Most mit játszod a hülyét?

Láttál már zsidót felvonulni magyar áldozatokért, esetleg négert indiánért?

Nem, a nagy multikulti csak addig tart míg a Vodafone reklámban vigyorogni kell, de ha már tré van akkor hirtelen mindenki a sajátját védi, ezt ne felejtsd el.

2012. szept. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

01:50


"Láttál már zsidót felvonulni magyar áldozatokért, esetleg négert indiánért?"


Gondolom, hallottál már az arányokról...


"Nem, a nagy multikulti csak addig tart míg a Vodafone reklámban vigyorogni kell, de ha már tré van akkor hirtelen mindenki a sajátját védi, ezt ne felejtsd el."


???

Te a reklámokon nevelkedsz? Abban viszont igazad van, hogy elsősorban mindenki a sajátját félti (mint pl. én is). De a logikád szerint Biszku és Mátsik is a sajátunk...

2012. szept. 29. 02:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!