Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt legtöbben,...

Miért mondják azt legtöbben, hogy ha pl. egy külföldi sztárt mondjuk összehoznak egy magyarral, (lsd. Most Bieber+Palvin) hogy milyen gáz már, meg durva, hogy magyarral jött, vagy jön össze, stb?

Figyelt kérdés
Ezzel szerintem lenézzük a saját népünket, és ezáltal saját magunkat is. Miért mi olyan alávalóak lennénk, hogy minden nemzet különb tőlünk. Állandóan csak ilyeneket hallok, ráadásul a mieinktől.
2012. nov. 12. 23:43
 1/6 Takumi ***** válasza:
Az élet nagy problémái. Szerinted miért nagy szám? Jelenleg nem igazán tudunk a világnak vállalható embereket(szórakoztató ipar) produkálni. KAnyarban se vagyunk, ezért tartják furcsának. Egyik nemzetnél sem vagyunk alábbvalóak.
2012. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

"Egyik nemzetnél sem vagyunk alábbvalóak."


De többek sem.

2012. nov. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A magyar lányok a legszebbek, ez köztudott. Más téren mondjuk nem sok kiváltsággal büszkélkedhetnek ez is tény. De hogy én a Selenát nem cseréltem volna Barbira, az tuti.
2012. nov. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem inkább az a durva, hogy egy magyar ilyen Bíberrel jött össze?
2012. nov. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hányigerem van ettől a sztárkultusztól.

Ha valaki ért valamihez és nagyon jó a szakmájában sok lesz a munkája a neve közszájon forog és sikk lesz vele dolgoztatni, vagy státuszszimbólum lesz győzni őt pénzzel.

És ennyi.

Ezek a média által felnagyított 99,99%-ban meglehetősen közepes tehetségű emberkéket köztudatban tartania média által az emberek elsilányításához vezet.Az hogy a bulvár ennyire sikeres üzlet(mert elsősorban az és csak az) annak a bizonyítéka hogy a közízlést a társadalmi értékrendet olyan szinten elbírták mára sekélyesíteni, hogy már az emberi értelem szemmel látható kárára van.


Hogy most ezek a mondva csinált ismertségű akármilyen emberkék ,az ő szabadidejükben mit csinálnak ,hogyan ,hányszor és kivel, EZ UTÁN ÉRDEKLŐDNI ÉS EBBEN VÁJKÁLNI szerintem beteg dolog.


Arról ,hogy a magyarok hova sorolják magukat a világban és miért el lehet vitatkozni de ne már ilyen apropók alapján.


A magyarok túlnyomó része érzelmi alapon és végletesen közelíti meg ezt is mint oly sok mindent.Vagy indokolatlanul túl büszke ,vagy minden megalapozottság nélkül túl szerény.

2012. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát ennek a magyar leánynak nincs éppen jó ízlése.Kereshetett volna egy hajszállal férfiasabb egyedet is.
2012. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!