Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a készpénz elfogyott és...

Ha a készpénz elfogyott és csak Erzsébet utalványom van, de nem vehetek belőle hasfogót, akkor töröljem ki az utalvánnyal? Esetleg jobb ötlet?

Figyelt kérdés

Ez csak egy példa..és félreértés ne essék, a készpénz nem vécépapírként fogyott el, hanem mivel hó vége van.

De teszem azt, ha valaki hasonlóképp jár és mondjuk hivatalos ügyben muszáj lenne bebuszoznia valahova, de ugye utalvánnyal nem vásárolhat buszjegyet, akkor menjen gyalog, vagy b@ssza meg szerencsétlent a hivatal, mert nem ment be?

(Kib@szás felső fokon!)

És mielőtt egyesek pampognának, én vagyok a gyerek, akinek szülei utalványt kaptak és nekem adták, csak épp az uzsonnámon kívül amúgy xart nem tudok venni belőle!


2012. nov. 29. 07:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban hogy volt amikor még Erzsébet utalványt sem kaptatók.

"nekem adták, csak épp az uzsonnámon kívül amúgy xart nem tudok venni belőle!"

Erre van kitalálva erre a célra kapja a szülő.

2012. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Annyira sokat azért nem adnak, hogy ne tudjátok kajára elkölteni, hasfogót, buszjegyet pedig vásárolj abból a pénzből, amit így nem kajára kell feltétlen költenetek. Ezt csak én találom logikusnak? Szólj a szüleidnek erről!
2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a problema vele, hogy be van az ember korlatozva. Ha pl csak egy kg kenyeret akarok venni, nem tudok vele fizetni, mert a legkisebb egyseg 500.-, vissza pedig nem adnak belole. Az is gond sok helyen, hogy a kisboltok nem fogadjak el, a nagy pedig messze van, illetve sokkal dragabb
2012. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!