Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerződéses katonának készülök...

Thorgyan kérdése:

Szerződéses katonának készülök, ahova megkövetelik a büntetlen előéletet, viszont nekem 1 éves próbára bocsátásom van. Január 15. én jár le. Ez okozhat problémát, a felvételinél?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, jobban jársz a légióval befogadóbbak nekem elhiheted :)
2012. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy letelik a próbára bocsátás időtartama, mentesülsz a büntetett előélettel járó hátrányok alól. Ezen kívül viszont érdemes lenne még utánanézni, mert vannak külön szabályozások bizonyos szervekre vonatkozóan, valahol azt is elvárják, hogy 3 év elteljen a mentesülés után. A legjobb az lenne, ha megkérdeznéd a toborzóirodában.
2012. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dec 19.én alkalmassági vizsgálat, előtte meg ki kell töltenem egy adatlapot,ahol kérdezik hogy volt e már ellenem eljárás :D Remélem nem ezen bukik a dolog :(
2012. dec. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!