Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az uralkodói családok dolgozna...

Az uralkodói családok dolgoznak vagy ingyen élnek?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy részt vesznek a politikában,de azt is,hogy nem csinálnak semmit

2012. dec. 9. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Vannak részvényeik , földjeik , meg hasonló.Szóval ők vállalkozók is részben.
2012. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek hatalmas vagyona van, az többnyire nem csinál semmit. Ez nem csak az uralkodói családokra igaz. Amúgy ők jótékonykodnak, részt vesznek fontosabb közéleti eseményeken, képviselik az országukat, beszédeket tartanak, szóval sűrű a programjuk ettől függetlenül.
2012. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyen élnek.
2012. dec. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ő feladatuk az, hogy az országukat képviseljék, a legtöbb ilyen országban a törvények aláírása, véglegesítése is az ő hatáskörükbe tartozik. Legalábbis a király feladata ez. A család többi tagja nem tudom mit csinál. Biztos van köztük, aki ingyenél, meg olyan is, aki keményen dolgozik. Ne felejtsük el, hogy - körülményeikből kifolyóan - ők általában nagyon magasan képzett, művelt emberek. Tehát ha akarnak, tudnak dolgozni. (Most nagyjából az európai országokra gondoltam, de pl. Szaúd-Arábiáról még ennyi fogalmam sincs.)
2012. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. dec. 10. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

nem ingyen,hanem INGYÉR',ami az ingért szobol származik


pl: szakadt ing(y)ér(t) vettem

2013. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ők akik elintézték, hogy a családjuknak 500 éve már nem kell dolgozni.

Az angol királynő is csinál azért valamit: lovaggá üt embereket, hajókat keresztel, alapköveket rak le...

2021. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!