Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok a romák, akik magyart...

Azok a romák, akik magyart öltek rohadjanak meg, de a magyarok akik romát öltek, azokat engedjék szabadon, mi?

Figyelt kérdés
Mi ez? Csak nem kettős mérce? :)
2009. aug. 23. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Az, és? Az esetek többségében a roma a szegény, bármit csinál, a magyar pedig a rasszista, ha egy rossz szót is szól. Az emberek ezt látják, tudják, ez megy a médiában, ezt mutatják a politikusok, akkor mért ne követné más is az ő rossz példájukat?! Vagy mi alapján meri mondani valaki, hogy ne mérjünk kettős mérce alapján, fordított esetben? Egy közhellyel élve: amilyen a mosdó, olyan a törülköző.
2009. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem mindegy,hogy patkany ol embert,vagy ember patkanyt.

Kb ennyi a velemenyem a kerdesedre...

2009. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Felőlem lehet hármas vagy négyes mérce is.


Sötétedés után mész haza családoddal egy kellemes kirándulásról. Egy falun keresztül vezet az út. Aztán megrettent felfegyverzett járőröző romák állják az utadat, mert ők éppen rettegnek.

Mit teszel ?

A családodért a gázra lépsz, lesöpröd őket az útról, vagy megállsz és végignézed ahogy megbecstelenítenek vagy megölnek mit azt a tanárt ?

Én közéjük hajtanék. Miért ? Félelemből. Mert így nagyobb esélyt látok a túlélésre.

Nem kívánom odatartani a másik orcám.

Nem vagyok keresztény.

Elegem van.

Biztonságot akarok !

Ha meg az állam nem tudja garantálni a biztonságom, akkor engedje meg, hogy megvédjem magam, a családom, a tulajdonom. Adjon jogot az önvédelemre. Adjon jogot az emberi méltóságom megvédésére.

Akár azáltal is, hogy ha a támadó az életem kioltására törekszik, akkor legyen jogom elmenni a végsőkig ...

Nem vagyok rasszista, sem szélsőjobbos sem semmi ilyesmi.

Az emberi szabadságom és büszkeségem akarom megvédeni.

Elegem van abból, hogy mindig leszegett fejjel kell járni annak, aki tisztességes akar lenni.


Egyébként ha valaki tudja, hogy mennyi bodzát kell összegyűjteni egy terepjáró vásárlásához, kérem szóljon.

Nagyon szeretnék én is egy terepjárót, és nem rettenek vissza a becsületes, tisztességes kétkezi munkától.

2009. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
pontozzatok le de mindketten de méh a kérdező is egy sötét balfarok.... az esetet leírhatnád hogy mire gondolsz, te is ugyanolyan kettősmérce alapján tetted fel a kérdést, mint ami ellen "lázadsz". ha megérdemli a cigány akkor engedjék szabadon(pl többszörös büntetett előéletű és önvédelemből ölték meg) ha csak 'szórakozásból' ölték meg, akkor ne engedjék ki. ugyanez fordítva is kb
2009. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyet mondok, pl. ennél a kérdésnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__376..


"Én nagyon sajnálom, ha tényleg az igazi igazságtevőket fogták el.

Nagyon remélem, hogy nem így van és folytathatják a misszójukat. Én személy szerint 100 milláért sem dobtam volna fel őket, ha ismertem volna bármelyiküket is."


Itt a példa.

2009. aug. 23. 00:52
 6/16 A kérdező kommentje:

Aztán: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3754..


"Én fegyvereket és költőpénzt adnák nekik. Fojtassák amit elkezdtek."


Na, nem másolok ki mindent. Csak a példa kedvéért, ezeket.

2009. aug. 23. 00:59
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha mondjuk a nagyfülűek vagy a szőkék tartanák rettegésbe az embereket a nagyszámú bűncselekmény elkövetésével, és a kormány kijelentené, hogy nagyfülű ill. szőke bűnözés nincs is, akkor velük szemben is megjelenne a kettős mérce.

Az magyar emberek félnek mert a hatóságok semmit sem tesznek. Ebben a helyzetben sok ember üdvözli a jogtalan lépéseket is azzal, hogy végre történik valami.

2009. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy végül érkezett egy értelmes válasz. De nem gondoljátok hogy így lassan pont olyanná váltok mint ők?
2009. aug. 23. 01:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

így már más, a kérdésedben is bemásolhattad volna a linket meg idézeteket.


amúgy elvakítja őket a gyűlölet, sok rossz hír kering a cigókról(igazak), aztán ha lelőnek egyet csak azt nézik hogy cigány...

persze fel van kapva az ügy,attól még a kormány magyarellenes...

2009. aug. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
miez a provokatív kérdés? tán nem magyar vagy ? fáj h végre kezdünk ébredezni a hozzádhasonló fajvédő sza*ok ellen?
2009. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!