Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nekem tűnik csak úgy hogy a...

Nekem tűnik csak úgy hogy a szomszédos népeket uszítják a magyarság ellen?

Figyelt kérdés

szlovákok azok mindig hűek voltak a magyarokhoz csak a kommunista hatalom átvétel és szemlélet miatt utáltak meg minket a románok úgy szintén vagy még működik a kis antant?

am a csehek és a szerbek azokat tudom hogy nem csípjük egymást korábbról, bár azt nem tudom hogy a csehek azok miért utálnak ennyire ?


2013. jan. 1. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. jan. 1. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a szocializmus alatt utáltak meg minket, akkor miért volt Trianon szerinted? :)


Egész egyszerűen azért utálnak, akik utálnak közülük, mert frusztráltak. Meg vannak róla győződve, hogy a magyarság és az egész ország imperialista és vissza akarjuk hódítani az elvesztett területeinket. El sem tudják képzelni, hogy a magyarok nagy részét nem érdeklik ezek a dolgok, helyette szentül hiszik, hogy nekünk a visszahódítás az államilag kitűzött, titkos cél.

2013. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért utálnak minket, mert a mi országunkban éltek kisebbségként, és a nemzeti identitásukat velünk, a többséggel szemben alakították ki.

Az is frusztrálja őket, hogy ők is tudják, a nagyhatalmak nekik kedveztek a határok meghúzásánál, velünk meg kib*sztak. És ezért félnek, hogy mi vissza akarjuk venni a területeket.

2013. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak neked! Azért nézi el az únijó is a folyamatos incidenseket.
2013. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyarság arra hivatott, hogy a többi népek tanítómestere legyen. Ezért a szomszédos népeket is nekünk kell megtanítanunk tiszteletre és megbecsülésre.
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!