Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol kezdődik a rasszizmus?

Hol kezdődik a rasszizmus?

Figyelt kérdés

Ha nem lépnék romantikus interperszonális kapcsolatra azzal, aki más rasszhoz tartozik?

Vagy ha nem barátkoznék olyannal?

Esetleg nem fogadnám fel üzlettársnak?


Hol a határ?


2013. jan. 5. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Amikor csupán a származásuk miatt teszel különbséget emberek között.
2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A rasszizmus iskolapéldája Kertész Ákos elhíresült cikke, amelyben genetikusan alattvalónak nevez egy népet. Még azt sem teszi hozzá, hogy tisztelet a kivételnek. Valahol itt kezdődik.
2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Még az állatvilágban is rasszista a legtöbb faj. Az ember is alapból az lenne, csak igyekszik nem az lenni, mert hát mégiscsak. + neolibsik nem engednék.
2013. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
az "interperszonális" ki-baszta a biztosítékot
2013. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha CSAK azért ítélsz meg valakit negatívan, mert más rasszhoz tartozik.

Azon meg jót röhögtem, hogy a legtöbb állat rasszista. Valószínűleg az illető nem tud különbséget tenni faj, fajta és rassz között.

2013. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

pedig vannak rasszista állatok, ez a kecske jó példa rá: http://www.youtube.com/watch?v=GE9wbSNv5rk csak a feketéket borítja fel

vagy ez a macska is rasszista: http://www.youtube.com/watch?v=KQ9D1Ow2H4A

2013. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van egy néger barátom és több közeli zsidó ismerősöm is akikkel semmi bajom az égvilágon. Viszont ha csak meglátok már egy cigányt akkor "el fog a rasszizmus". Kötekednek, kirabolnak ehhez értenek csak.
2013. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Én szívesen lennék rasszista, de nem lehet... Mert akkor magamat is ki kellene nyírni, mert 3/8-ad részt cigány vagyok, valamelyik ükanyám anyja volt zsidó meg ilyenek...


Pedig nagyrészt utálom a cigókat. Mikor lopnak vagy rabolnak... De akkor pl. rokonszenvezek velük mikor zenélnek vagy a tök jó kifogásaikkal akarják megúszni a munkát "Jáááj fáj a vesém". - mert én is ilyen vagyok. Pont a lustaságot + jó ritmusérzéket örököltem... Jájnekem. + mókás az is mikor a segílykéért rinyálnak :)

2013. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

ma 20:04


Ha ez megnyugtat, szerintem sem vagy az. Bennem ugyanezek az érzések vannak. És én sem tartom magam rasszistának.

2013. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
#9: Úgy látszik az adminok szerint de. Pedig egyáltalán nem volt gyűlöletkeltő, nem értem miért törölték. És mindig ezt csinálják. Idegesítő.
2013. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!