Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennyire itt vannak már a...

Ennyire itt vannak már a nácik? Nem kéne valamit csinálni?

2009. aug. 29. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
De igen. és te mire gondoltál pl?
2009. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát pl. betiltani ezeket a vonulásokat.
2009. aug. 29. 14:30
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Á, jobb, ha szem előtt vannak. A földalatti szervezkedés mindig veszélyesebb. Így legalább látni, hányan vannak, mit csinálnak, stb.


Nem is lenne ezzel az egésszel semmi baj, ha megmaradnának a periférián, hülyegyerekek szórakozásának. Csak az a baj, hogy válságok és krízisek idején mindig meg tudnak erősödni, mert hangzatos és kényelmesnek tűnő "megoldásokat kínálnak" a fennálló problémákra. Márpedig most épp ilyen időket élünk.


Ezt úgy lehetne kiküszöbölni, ha a hivatalban lévő hatalmi elit kezelné az általuk feszegetett kérdéseket (is) gyorsan és hatékonyan, de legalább látványosan, időről-időre mutatva fel eredményeket.

2009. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
40%

Nem!

Nem kéne semmit csinálni! ők fogják megoldani a helyzetünket, az ő nézeteik mindig megoldások voltak, lásd 2. világháború, ott is megoldották a gazdasági válságot.

Ha ők lennének mindig hatalmon nem is következne be válság szerintem.

2009. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkozz már, harmadik... Ha mindig ők lennének hatalmon, SOHA nem lenne egy perc béke se. Persze tök jó poén a háborúsdi addig, amíg CS-ben vagy CoD-ban nyomod, netán paintballozol, gárdulsz, vagy arcvonalkodsz. De amikor ténylegesen élesben megy a dolog, egymás után lövik ki mellőled a társaidat, a szemed előtt csonkítják meg a szeretteidet, bombázzák szét a városodat és égetik fel a házadat, miközben te egész nap a sárban fetrenghetsz, moslékot ehetsz, és retteghetsz, hogy mikor robban a pofádba a világ, na, akkor már rohadtul nem jó móka. Csak az a baj, hogy a sok tejfelesszájúnak erről fogalma sincs, mert sose élte át. Ha átélte volna, nem hablatyolna hülyeségeket.
2009. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
14:55! ezt úgy mondod, mintha te átéltél volna egy háborút, amit erősen kétlek. Megnéztél pár háborús filmet és ettől nagyon okosnak képzeled magad...
2009. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 15:06-os!

Én sem éltem át egyetlen háborút sem, de azt hiszem, nem is kell átélnem ahhoz, hogy az előtted válaszoló által felsorolt dolgokat ne is akarjam átélni. Ha te igen, arra megvan a lehetőséged: pl. jelentkezz az idegenlégióba, és máris mehetsz fegyverrel békét fenntartani, embereket gyilkolni, ahova csak küldenek.


Pedro

2009. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
15:06-os: Átkozottul nem érdekel, kétled-e vagy sem. Én tudom, miről beszélek, és éppen ezért szörnyű látni, hogy milyen sokan nem, de mégis úgy pofáznak, hogy csak na.
2009. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem kéne semmit csinálni, mert nem veszélyesek. Ha fellépsz ellenük, csak azt hiteted el velük, hogy fontosak. Ők pont erre vágynak, hogy végre fontosnak érezhessék magukat.


Ezek a mozgalmak marginálisak. Egyenruhás vonulgatás, mint a mókus fenn a fán, az úttörő oly vidám. Ettől nem kell félni, egy elnéző mosoly elég.

2009. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

"lásd 2. világháború, ott is megoldották a gazdasági válságot"


Ezt pontosan hogyan?


A II. vilcsi végén a magyar gazdaság teljesítménye fele volt a háború előtti szintnek, mert az ország termelőkapacitásait a háború szétrombolta. Emellett - tudom, csekélység - meghalt az országból kb. 1 millió ember. Ez lenne a megoldás?

2009. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!