Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennyire itt vannak már a...

Ennyire itt vannak már a nácik? Nem kéne valamit csinálni?

2009. aug. 29. 14:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

"Csak az a baj, hogy válságok és krízisek idején mindig meg tudnak erősödni"


Igen, az efféle idiotizmus mindig válságtünet. De a válságnak vége lesz (igazából az élénkülés már elkezdődött, de az életszínvonal csak jövőre kezd javulni), és ez kihúzza a talajt a mintamókusok lába alól.

2009. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
csak itt elsősorban nem gazdasági hanem társadalmi gondok vannak
2009. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Az elvtársak meg a kiválasztottak is itt vannak de bezzeg az nem zavar senkit....
2009. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"csak itt elsősorban nem gazdasági hanem társadalmi gondok vannak"


A társ. gondok hátterében pedig mindig gazd. gondok.


Mit gondolsz, miért volt 1988-ban még 80% fölött a cigányok körében a foglalkoztatottsági ráta (ami most csak 30%)? Nem azért, mert a cigányok akkor még nem voltak cigányok, hanem mert akkor még kb. 1,5 millióval több munkahely volt az országban és minden munkaerőre szükség volt a gazdaságban.

2009. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

23:55

ez még mindig nem ok arra h büntetlenül kirabolhatják ,megverhetik, terrorizálhatják a magyarokat, egyébként sem gazdasági ok h a jelenlegi kormánypárt(ok) szó szerint tenyésztik a kisebbséget a jelenlegi segélyezési rendszerrel, ami a rossz gazdasági helyzet ellenére eléggé kedvező 6-7 purgyé után

2009. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem ok arra, nem ok arra. Felőlem akár leírhatod még ezerszer ezeket a sablonszövegeket, akár meg is pukkadhatsz gyűlöletedben, de MEGOLDANI a cigányproblémát addig senki sem fogja, amíg a gazdaságot nem teszi rendbe.
2009. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
nem én gyűlölök, engem gyűlölnek
2009. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"nem én gyűlölök, engem gyűlölnek"


Én nem. Én csak megvetlek, te szánalmas kis jobbikos.

2009. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%

17:35

gyere le szabolcsba vagy borsodba, kicsit belöklek a cigányok közé, lássuk túléled e te karosszékben okoskodó nyugati barátom

2009. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!