Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden személy és vagyonőrnek...

Minden személy és vagyonőrnek újra kell vizsgáznia vagy csak a gyorstalpalósoknak?

Figyelt kérdés

Én 2012 . decemberében vizsgáztam . Azt halottam , hogy a személy és vagyonőröknek részt kell venniük egy 40 órából álló oktatáson és újból kell vizsgázniuk az év végéig .

Ez mindenkire vonatkozik ?



2013. jan. 23. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg kitől hallottad? Ha nekem a munkáltatóm ezt mondaná akkor kifizettetném vele. Így sem keresek túl sokat és örülök annak hogy legalább tudok mindent fizetni meg marad egy kevéske normálisabb kajára meg esetleg 1-2 fontosabb ruhára.
2013. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
linkelnél erről valamit, mert erről most hallok először.
2013. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Itt olvastam róla . Én sem vagyok tisztában , hogy mi a helyzet és sok mindent nem értek belőle . De őszintén megmondva , nem is igen tudnák kisajtolni még egyszer pénzt vizsgára és oktatásra , mert eddig csak alkalmi munkáim voltak és most azt se lehet találni . Azt hittem hogy majd lesz ezzel munkám de ahogy érzem rossz befektetés lesz belőle .

2013. jan. 23. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyet, de ha ilyenek lesznek, én egész biztos nem újíttatom meg, mert eddig sem találtam vele munkát.
2013. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is elképzelhető. Fidesz kormány van és lehet hogy Orbán unoka ükkeresztlánya egyik osztálytársának a szomszédja épp ilyesmit oktat.
2013. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én már nem lepődök meg rajta. Én pl évekkel ezelőtt csináltam személyszállítói, és áruszállítói vizsgát, aztán évekkel később kitalálták hogy az nem jó, ezért mindenkinek újra kell csinálnia. Ez most kb ugyanolyan. Már nem tudják hogy mivel húzgálják meg az embereket.

De gondolom ha mindenki levizsgázott, akkor meg kitalálják azt, hogy mindenkinek kamarai tagság kell, hogy oda is toljál egy kis pénzt. Legközelebb mit fognak kitalálni ezek a nyomorultak? Hogy minden bolti eladónak, vagy autoszerelőnek, esetleg orvosnak kell ugyanezt megtenniük?

2013. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Találtam egy hivatalos forrást is . Ez alapján úgy veszem , hogy mindenkinek kell újból vizsgázni , de még sok dolgot nem értek , hogy hol kell majd vizsgázni meg hasonlókat .

[link]


Egyébként úgy tűnik nekem , hogy arra akar kimenni a játék , hogy minél többen menjenek a kamarához vissza .

2013. jan. 24. 19:23
 8/12 anonim válasza:
Sajnos igaz ezt a kamara találta ki mert megszűnt a kötelező kamarai tagság és ezért nincs mivel lehúzni az amúgy is éhbérért dolgozó őröket. Állítólag 11000 ft lesz és mindenkinek kötelező,nagy szemétség hogy ezt megengedi a kormány,de szerintem nekik is jut belőle jócskán!
2013. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 csabika1971 ***** válasza:

Igen. Állítólag 11500ft lesz a vizsga, kamara tagoknak a fele. De ezzel még nincs is vége, mert pletyka szerint ezentúl. Igazolvány lejártakor már nem alanyi jogon lesz meghosszabbítás, hanem sikeres vizsgával.

Pletyka a kamarai értesítő!

Gondolom, így akarják a megszűnt kötelező tagság után kiesett bevételt behozni.

2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Találtam még róla információt . [link]


De még mindig nem értem , hogy hogyan , és hol , vagy mikor kell vizsgázni .

2013. febr. 1. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!