Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy a lengyeleket...

Mi az oka hogy a lengyeleket nem szeretik Ny. Európában és az USA-ban?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már hogy a lengyeleket szidták nyugaton.

Mi ennek az oka?


Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük.



2013. jan. 25. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én a britekről tudok nyilatkozni, ők tényleg nincsenek értük oda, és őszíntén megmondva egyetértek velük. A lengyeles ugyanis olyanok, mint a muszlimok: tömegével kivándorolnak, majd egy kupacban összegyülnek, alakítanak egy lengyel negyedet, ahol angolul az ember már meg se érteti magát. Ráadásul sokan úgy jönnek ki, hogy pár évig kizsigerelik a széleskörű ellátórendszert, majd szépen hazaballagnak (bár ez igazából az összes kelet-európai népre igaz).
2013. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rémuralom ***** válasza:

Ja, mert te az otthon maradt lengyeleket ismered.


A kivándorlók kb. olyanok, amilyennek az első leírta őket; de persze nyilván van itt is kivétel. Az USA-ban nem tudom, ott talán csak nem ilyenek, bár aztán ki tudja. De Európában ez igenis jellemző.

2013. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amiért minket is. Meg még a finnek ilyenek talán. MERT NEM ILLÜNK IE.
2013. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hallottam , róla hogy ők is szeretnek negyedeket létrehozni.Az USA-ban 10 millió lengyel él és sokszor valami lengyel maffiát emlegettek.

Németországban is igen sok lengyel él ,Németország 2 százaléka lengyel.

2013. jan. 25. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Néhány barátom hollandban dolgozik, és nekik is negatívak a tapasztalataik a lengyelekkel. pl: nem tanulják a nyelvet, igénytelenebbek és agresszívek.

Viszont másik barátom aki angliában dolgozott 2 lengyel huligán sráccal élt együtt és neki nem volt negatív tapasztalata. Sőt az egyik meleg volt és azért ment ki angliába mert a nagyon vallásos szüleinek nem akarta bevallani, hogy ő bizony sportol.

Igazából lehet azért utálják őket mert sok van belőlük.

2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajuk a lengyelekkel, csak a bevándorlókkal. Ez igaz az összes kelet-európai bevándorlóra, így a magyarokra is. Úgy hallottam, hogy a kint tanuló/dolgozó magyarok is inkább a lengyelekkel, szlovákokkal barátkoznak, mint a helyiekkel.
2013. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne erre kíváncsi vagyok,mert az őseim közt voltak lengyelek.

Amúgy tényleg nem tanácsos semelyik országba kimenni úgy hogy nem tudod az adott nyelvet.

Ha hivatalos ügyet kell intézni akkor mit csinálnak?

Mindenesetre az angolokat is meg lehet érteni valahogy

,ugyanis szinte mindenki oda akar menni dolgozni és ahogy olvastam Londonba már kisebbségbe kerültek a fehér britek...durva

2013. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség! A franciákat meg SEHOL nem szeretik! A románokat sem! És akkor mi van?
2013. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Úgy hallottam, hogy a kint tanuló/dolgozó magyarok is inkább a lengyelekkel, szlovákokkal barátkoznak, mint a helyiekkel."


Ez nem teljesen igaz, legalábbis a magyarokra biztos nem. A mi összetartó népünk nagy ívben elkerüli honfitársát ha külföldre kerül. Egyébként szerintem az is hülyeség, hogy a helyiek nem fogadnak be. Oké, mindenkiben van egy ellenérzés a bevándorlókkal szemben, de ha megismernek, akkor semmi gond nincs.

2013. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem Lengyel felesegem van es Lengyelorszagban is epitkezem.

A kivandorolt Lengyeleknek egy celjuk van... az hogy a kulfoldon megkeresett penzt hazavigyek es OTT kezdjenek vele valamit mert ok szeretik a hzajukat csak nem adatott meg nekik hogy penzuk is legyen ahoz hogy elore lepjenek. Meg nem talalkoztam olyan Lengyel emberrel aki kulfoldon tervezte volna az eletet.

A nyugat... a nyugat kapja be. Abba kellene energiat fektetni hogy tamogassak a lemaradt orszagkat. A rasszizmus soha nem latott szinteken van.

A lengyelek olyanok mint a Magyarok, csak tobbet isznak. :)

A kulhonba szakadt Magyarokrol pedig az a hir jarja hogy iszonyat koszosak vagyunk.


Osszefoglalva... aki nem elt meg Lengyelorszagban es nincs osszehasonlitasi alapja es nincsenek lengyel baratai.. az nem mondhat velemenyt.

2013. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!