Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem fejezik már be ezt...

Miért nem fejezik már be ezt a Holokausztozást?

Figyelt kérdés

Régen történt.Szinte senki nem él már az elkövetők és a túlélők közül.


A mai emberek nem tehetnek róla.Miért kellene bűnhődnünk őseink bűne miatt?


Szerintem az ezredfordulónál már be kellett volna szüntetni ezt az állandó Holokausztozás.


Hogy állandóan hallatnak róla az csak az antiszemitizmust növeli.

Rég volt már.


Mikor lesz befejezve?



2013. jan. 31. 10:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Szombat, Viasat History - 42 módszer Hitler meggyilkolására (20:10-kor és 03:05-kor is)

A jövőhétre pedig:

Kedd, NatGeo - A Harmadik Birodalom titkai: Heinrich Himmler (20:00-kor); A második világháború belülről: Hitler hatalomra jutása (21:00-kor)"


Ez egyik sem a holokauszt témakör, hanem a II. világháborúról szólnak, mindhárom műsort láttam már és egyikben sem esik szó a holokausztról, illetve az egyik csak minimálisan érinti a témát. Egyébként megnéztem a tv műsort, lesz benne műsor a gótikáról, a római birodalomról, az amerikai indiánokról és Haydn-ről is.

Trianon pedig ugyanúgy történelem, ahogyan a holokauszt.

2013. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Pro Patria ***** válasza:

Hitler meggyilkolásáról, hatalomra jutásáról. Himmler, mint a holokauszt legmagasabb irányítója.

Nem tudom, ezek miben térnek el a holokauszt témakörétől. A lényeg a nácik folyamatos ismételetése, a gonoszság szinonimájaként való berögzítése.

2013. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Pro Patria ***** válasza:
Trianon pedig nem puszta történelem addig, amíg problémája jelenünkben is aktívan él.
2013. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
58%
Abbahagyni? Megvesztél? Nem azért találtuk ki! Addig nem hagyjuk abba, amíg a Te, és a hozzád hasonló bugrisok tudatlanságát és empátiáját kitudjuk ezáltal használni. Mivel takarózhatnánk eztán, ha esetleg valaki szóvá merté tenni a jellemtelenségünkből és kapzsiságunkból fakadó bűneinket, amelyeket ellened követünk el nap mint nap?
2013. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
32%
Nekem van egy öreg néni ismerősöm, akit elfogtak és táborba vittek. Elmesélte milyen borzalmas volt. Csak úgy menekült meg, hogy szinte éppen akkor lett vége a háborúnak, amikor odavitték.
2013. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Stavros Blofeld ***** válasza:
Kedves utolsó le kéne állni a szerekkel akkor nem halucinálnál mindenféle öregnéni ismerőst aki azért menekült meg mert pont akkor lett vége a háborúnak. Tele van a padlás anna frank meg schindler meg ki tudja még kiknek a mesekönyveivel...
2013. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
aki trianonnal állítja negatív párhuzamba az egy bu*i szaros csicska trianon a magyarság legnagyobb tragédiája gyakorlatilag leradírozták az országot a térképről mindenét elvették és ebből már soha nem is állunk talpra! A holocaust meg egy befogadott idegen rassz tragéiája akik hálásak lehetnek a magyar államnak, hogy megszállásáig itt menedéket kaptak noha szerte európában üldözte őket a 3. birodalom ennyi inkább a délvidéki magyar holocaustról kéne megemlékezni
2014. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!