Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem ez lesz az Eu új...

Miért nem ez lesz az Eu új himnusza?

Figyelt kérdés

Ez a svéd banda milyen sok igazságokról énekel.

Szerintem írhatnának egyet az Eu-nak is.


http://www.youtube.com/watch?v=auC44T-UBck



2013. jan. 31. 14:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Amiről a zene szól az egész Európában igaz.
2013. jan. 31. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Himnusznak ünnepélyes, ritkábban katonaindulóhoz hasonlító fennköltebb zene való. Az adott linken egy idétlen, idegbajosoknak való metal zene szól...
2013. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A himnuszt csak ironikusan értettem.

A zene szövege a lényeg a mondanivalója nem pedig az hogy hogy van megzenésítve.

2013. jan. 31. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert már van hivatalos himnusz, és nem tervezi senki a cseréjét.
2013. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen primitív rasszizmust. Nem jókedvükben jönnek ide a bevándorlók a szülőföldjükről. Telhetetlen zsidó családok elvették a gyémántbányákat, az aranyat a feketéktől, az araboktól az olajat. Ráadásul minden lehetséges módszerrel megakadályozzák, hogy Afrikában normális élet alakulhasson ki. Hatalmas mennyiségű szemetet hordanak be Afrikába. A kínaiak is elkezdtek nyomulni a térségben.

Szeretem az északi népeket, nekem Finnországban is nagyon jó tapasztalataim voltak, nagyon normális társadalmat hoztak létre, de sajnos őket is kezdik megvezetni. Az okozatot látják, az okokat nem.

2013. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14:53

Nem, a te primitív antiszemitizmust szereted.


"Telhetetlen zsidó családok elvették a gyémántbányákat, az aranyat a feketéktől, az araboktól az olajat."

Ja, elvették az araboktól az olajat. Azért élnek pompában a vahabita szaudiak, és pénzelik az európai, afrikai, és közép-ázsiai iszlamizációt...

2013. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lényegtelen hogy zsidó-e nem zsidó-e vagy rasszizmus-e.Ennek nagyon nem lesz jó vége.

Polgárháború lesz a vége mert ezek a bevándorlók nem éppen jámbor békés emberek hanem megszállók.

2013. jan. 31. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Az EU-t a biztonság és a jólét színeiben akarják feltüntetni, ezért is kék alapon vannak a sárga csillagok, és ezért Beethoven Örömódája való himnuszának. Igazságból nem lesz gazdasági nagyhatalom, gondolkozz.
2013. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányok ettől a szar zenétől, himnusznak a zenei változatában amúgy sem énekelnek, hanem különböző hangszerekkel helyettesítik, de nekem a mostani is megfelel.
2013. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!