Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz lenne az, hogy a világot...

Igaz lenne az, hogy a világot a titkos társaságok irányítják? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés

Mindenkinek az egyéni véleményére vagyok kiváncsi.


Tehát én abban hiszek, hogy a világ irányítói (akik nem a kormány emberei, hanem a világ leggazdagabb emberei) azt tűzték ki célul, hogy le kell vinni a népességet 500 millióra (mert túl van népesedve a Föld és nehéz ezt a sok rabszolgát irányítani), elhitetik velünk, hogy mi döntünk arról hogy ki irányít (demokrácia), a TV-n, sztárokon és a médián keresztül manipulálják a népet hogy legyen minél több homokos, ne szülessen annyi gyerek, önzésre buzdítanak és arra hogy ne legyen bűntudatunk azért mert erkölcstelenséget csináltunk.


A vezető elit tagjai (Bildenberg csoport) illuminátus elveket vallanak, amiknek egy részét fentebb felsoroltam, valamint szabadkőművesek.


El akarják érni, hogy ne legyenek külön országok, ne legyen egyház, a család és a nemzet ne számítson és a nép nekik engedelmeskedjen. Ők ölették meg Kennedy elnököt, 2pac-et, Michael Jacksont is, mert nem követték az irányelveiket. A legnépszerűbb sztárok is őket szolgálják (Lady Gaga, Kesha, Rihanna stb. Elég megnézni egy-egy klippjüket).


És még nagyon sokat tudnék írni...


2013. febr. 6. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Remélhetőleg Európa újra az európaiaké lesz hamarosan.

És sikerül elűzni , megszüntetni a cionizmust.

Többször megpróbálták meg a történelem során de nem sikerült.A gyökerét kell kihúzni.


Mert bizony amiről te beszélsz és a cionizmus bizony összefügg.Meg kell szüntetni a befolyásukat.

2013. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Valami biztos van abban amit mondasz. Ne felejtsd el, hogy a média által sok olyan ember lett híres, akik megszeretették magukat az emberekkel, elhitetve velük, hogy ők is heteroszexuálisak, és később meg bevallották, hogy homokosok.

A homokosok 80%-a divat b u z i, ők azok akik az utcákon vonulgatnak, és reklámozzák ferdeségüket. A maradék 20% azok úgy születtek, de ők nem is reklámozzák ferde hajlamaikat.

Hogy kik vezetik a világot nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy nem a nép és nem az ország vezetője.

2013. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem igaz, de azért nem kell elhinni minden ezzel kapcsolatos összeesküvés-elméletet. Az egyetlen arra utaló jel, hogy le akarják vinni a föld népességét drasztikusan az az, hogy van Amerikában valami kő, amit lehet hogy csak poénból állított oda valaki, vagy nem poénból, de nem volt semmi köze igazából a belső körökhöz, és kicsit túlbuzgott.


Az igazság valahol a két véglet között van (chemtrail, alex jones dolgai stb, vs nincs is semmilyen összeesküvés, minden "véletlenül" történik)

2013. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Úgy hülyeség ahogy van, ráadásul ez az elmélet több összeesküvéselmélet összedolgozása. Nem gondolod, hogy valaki már elszólta volna magát?
2013. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Nincs semmi, ami cáfolná és sokminden erre utal.

Eléggé valószínű.

2013. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Lincoln , Kennedy mind a kettőt azért ölték meg mert szembe ment a hatalommal.

Obama sem engedelmeskedik már mindig ,könnyen lehet hogy a két elődjének a sorsára jut.

Ezért soha nem lehet az USA-nak olyan igazi jó elnöke , mindegyik csak a hatalom láncos kutyája.

2013. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Van egy cionista érdekcsoport aminek vagy bejönnek a számításai vagy nem vagy csak félig. Mindenesetre próbálkoznak folyamatosan.
2013. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Minden jelenségre amit mondasz, létezik sokkal megalapozottabb, tudományosan alátámasztható, valószínűbb magyarázat.

Nem tudhatunk mindent biztosan, de szerintem hibás gondolkodásmód a lehető legvadabb megoldással előállni rögtön. Ezer darab hasonló megalapozottságú elméletet tudok kitalálni, és logikailag semmi nem zárja ki, hogy igazak, éppen csak nagyon valószínűtlenek.


És egy vitában nem lesz attól igazam, hogy senki nem tudja cáfolni a kijelentéseim, hanem attól, ha én tudom bizonyítani.

2013. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen arra utaló jel, hogy le akarják vinni a föld népességét drasztikusan az az, hogy van Amerikában valami kő..."

A hidegháború idején állították fel. Féltek, hogy kitör a 3. világháború és ez a kő az újrakezdéshez akart egy "segédlet" lenni! De baromság úgy ahogy van! 500 millióra?! Már ma több embert bírna eltartani a Föld a magasszintű technológiai fejlődésnek hála...

2013. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

"...hogy a világ irányítói..."

Ilyen nincs! Ha lenne is, ezer felé szakadna a "kör", mert minden ember máshogy képzeli el a "szebb" jövőt...


"akik nem a kormány emberei, hanem a világ leggazdagabb emberei"

Na mesélj, kisapám! Ki mondta? Honnan tudod? Tán nem neked mondták el személyesen?


"...azt tűzték ki célul, hogy le kell vinni a népességet 500 millióra"

Ezt is ők adták, személyesen, a tudtodra?


"mert túl van népesedve a Föld"

Miért nincs? (egyébként lehet felháborodni azon, hogy egyes túlnépesedett országok korlátozzák a népességük szaporodását, de a kemény tények azok, hogy amennyiben ez elmarad, akkor a csökkenő erőforrásokért a világháborúknál iszonyatosabb, pusztítóbb háborúk fognak kitörni...)


"...nehéz ezt a sok rabszolgát irányítani"

Ha valaki képes 500 millió rabszolgát irányítani, akkor nemigen van mennyiségi különbség 5-7 mrd. irányítása között...


"...a TV-n, sztárokon és a médián keresztül manipulálják a népet hogy legyen minél több homokos"

Hát ha szerinted ez így működik, akkor kezdjél félni; holnaptól te is homár lehetsz!


"...ne szülessen annyi gyerek"

Már kezdtem aggódni! Azt hittem a hálószobára nem terjed ki a globális elit hatalma, de megnyugtattál, hogy igen.


"önzésre buzdítanak"

Csak közlöm, hogy az önzés az emberi természet része...


"...ne legyen bűntudatunk azért mert erkölcstelenséget csináltunk."

Nagy kár! Régebben sem volt kevesebb erkölcstelenség, igaz, ők meg is gyónták...


Olvass, hogy okulj: Szenti Tibor - Paráznák (Dél-alföldi szexuális bűnpörök a feudalizmusból, 1723-1843)

[link]


"illuminátus elveket vallanak"

Azt se tudod milyenek azok... Egyébként az egykori bajor király feloszlatta a rendet, és a fő cinkosokat megölette!


"El akarják érni, hogy ne legyenek külön országok..."

Jó lenne, kár, hogy nincs semmi realitása...


"ne legyen egyház"

De jó lenne! Eltűnne az a sok pedofíl, tudomány-ellenes, nyomorba és tudatlanságba taszító bigott!


Na jó, már unom. Hülye vagy és kész. Az ember azt hinné, hogy az amerikaiak a leghülyébbek, de nem, már itt is annyi hülye van, úgy, hogy itt még nincs is úgy lebutítva az oktatás mint ott! Ez azért szép eredmény!

2013. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!