Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy egyre...

Mit szóltok ahhoz, hogy egyre több józanul gondolkodó polgármester lerasszistáznak? Szöveg lejjebb.

Figyelt kérdés
A monoki polgármester után a nyírmihálydi polgármester is kimondta az igazat,most pedig egy újabb polgármester merte kimondani,hogy náluk szándékosan nyomorékká teszik a roma nők a még meg sem született gyermeküket a magasabb segélyekért. Miért nem vizsgálják inkább meg körültekintően,igaz-e, mint egyből lerasszistázni? Orvos ismerőseimtől is hallottam már hasonló történeteket. Akkor mindenki hazudik,csak a roma nőknek és a roma aktivistáknak van igazuk? Szerintetek? Itt már mindenki rasszista?
2009. szept. 4. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

"Itt már mindenki rasszista?"

nem, de egyre terjed a hülyeség...

2009. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Aki kimeri mondani az igazságot = náci rasszista fasiszta waffenss hail hitler..
2009. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem a hülyeség terjed, hanem a cigány bűnözők pofátlansága.
2009. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezt olvastam én is.

Ha így van, akkor ez a legrettenetesebb dolgok egyike, amit eddíg hallottam.

Tudod, most divat rasszistázni, mire rájönnek, hogy ez zsákutca, félek késő lesz.

Szebb jövőt!

2009. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Sajnos ez igy van, mindenki rasszista aki akár egy rossz szót is mer mondani a cigányokra,vagy akár az igazságot ki meri mondani velük kapcsolatban.
2009. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
91%

nos, egyet értek, azzal, hogy szánalmas azt fikázni, aki nyiltan beszél a valóságról.

Viszont azt gondolom hogy a magyar - "nigger"feszkó ebben a túlpumpált formájában csak figyelmünk gondos elterelésének eszköze. Félek, hogy mire rendeznénk a cigánykérdést, mások kilopják a hazánkat a seggünk alól....

2009. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Én még ilyet sose hallottam a világtörténelemben, hogy egy anya szándékosan árt a megszületendő gyermekének. Ez már megint egy ilyen fekete-afrikai történet. Régen, ha valami nagyon rossz dologra akartunk rámutatni, azt mondtuk, balkáni. Hát ez nem balkáni, hanem afrikai, bár szerintem még ott is megsértődnének, ha ezt meghallanák.


Megmondom őszintén, engem nem azt bánt a legjobban ebben, hogy lerasszistázzák a polgármestert, bár ha csak tényt közölt, akkor ez se szép, hanem hogy ilyesmi megtörténhet, vagy egyáltalán felmerül. Én egyébként nem tudom, igaz-e ez, mert nem élek olyan környéken, hogy tudomásom lehetne róla. Az azért furcsa, hogy érdemben nem cáfolta senki a tényállítást, csak ez a rasszista minősítés jött.

2009. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a polgármester kimondta az igazságot. Én is hallatom nem egy ilyen esetről. Mondjuk az a roma pár unokatestvér volt, és azért állt össze, hogy így fogyatékos gyerekek születhessenek. De ezt ott a faluban mindenki tudja. Persze én ha nyilvánosságra hoznám, azonnal megbélyegeznénk, hogy rasszista vagyok.
2009. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, nem tudom, mi igaz és mi nem, de aki ilyent tesz a saját gyerekével, az méltatlan arra, hogy gyereke legyen, és szerencsétlen gyereket sajnálom legjobban, mindegy, mi a származása, az neki pont elég rossz, hogy egész életében nem fog tudni igazán teljes életet élni a szülei hülyeségei miatt, pedig lehet, hogy értékes, tehetséges, jó eszű lenne.
2009. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felhajtás az edelényi polgármesterrel olyan megjátszott dolog.Mindenki tudta milyen rémségeket követnek el a roma családok a segély érdekében. Valahogy ki kéne állni mellette,mert így tönkre teszik őt,mert ki merte mondani az igazat.Én nem vagyok rasszista,de amióta a saját fülemmel hallottam,hogy két roma asszony beszélget,arról,hogy milyen tablettákat kell beszedni,hogy fogyatékos legyen a gyerek,azóta sajnos én sem "vagyok jóban" a roma közösséggel.Azok a felháborodott politikusok még nem jártak a miskolci Megyei Kórház szülészetén a társalgóban. Na ott lehet aztán csak cifra dolgokat hallani!
2009. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!