Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen lesz az életünk válság...

Milyen lesz az életünk válság után?

Figyelt kérdés
olyan amilyen azelőtt volt? jobb lesz? vagy marad így nem lesz rosszabb?!
2009. szept. 8. 12:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Mivel ez az egész válság nem valós, hanem mesterségesen gerjesztett folyamatokon alapul, nagyjából kiszámíthatatlan. Mivel azonban célja, hogy a munkaerő ára csökkenjen, valszeg a fizetések nem lesznek az egekben. De félek, hogy még 10 év múlva is azt fogjuk hallani, milyen megszorító intézkedést kell még bevezetni a válság csökkentése miatt, miközben a nagy cégek és a politikusok továbbra is extraprofitokat menekítenek offshore cégekbe.
2009. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

"De félek, hogy még 10 év múlva is azt fogjuk hallani, milyen megszorító intézkedést kell még bevezetni a válság csökkentése miatt" - írja az első válaszoló és tökéletesen igaza van.


Én harminc éve hallgatom és küzdök a családom megélhetéséért nap, mint nap.


Nem lesz jobb! (nekünk legalább is)

2009. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
10 év mulva màr Magyarorszàg se lesz, ha igy folytatjàk! Nem hogy vàlsàg! Mert a magyarnép mindent eltür, meghajtja fejét a politikusok elött! Hagyjàk hogy terelgessék öket, mint a birkàkat! De ez van, én is magyar vagyok, de sajnos erre màr nem vagyok annyira büszke, mert csak röhög rajtunk a vilàg! Mindenki, én is, otthon hàborog és senki nem csinàl semmit! Mert mit? Na még is mit! Kié ez az orszàg? A népé vagy a politikusoké? Na nem szitom a tüzet! :)
2009. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekel, akkor már rég nem leszek itt.
2009. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
13.46 vagyok! Ami igaz az igaz, én se leszek màr itt sokàig! :)
2009. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Az se megoldás, ha mindenki elmegy!

Egyénileg persze érthető, de akkor aztán tényleg vége a dalnak, mert nem az megy, akinek kellene!

Ugye értetek?

2009. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

Két megjegyzés:


(1) A válságnak már vége van. Tavaly ősztől idén tavaszig tartott. Ami most van, az nem válság, hanem pangás. A pangást követi a megélénkülés, azt pedig a fellendülés, azt pedig az újabb válság. Ez körbemegy kb. 10-15 évente.


(2) Hiába vándoroltok ki (persze a legtöbben csak beszélnek róla), külföldön ugyanezeket a fázisokat kell végigszenvedni, lévén a gazdaság globális rendszer.

2009. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen. Ugyanis jön a VILÁGVÉGE végre. 2012.12.21. Már alig várom!!!!
2009. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Hihi, a vilàg végét elhalasztottàk, ugy hogy arra ne szàmits! :) és én tényleg kimegyek a pàrommal, nem csak a szàm jàr! De ami igaz az igaz, mokuskerék!
2009. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

már nemtom mióta hallgatjuk, hogy már csak egy kicsit kell kibírni a megszorítócsomagot, és aztán jó lesz.

előbb volt bokros csomag, aztán gyurcsány, aztán bajnai, de jobb egyiktől se lett sokkal.

10 év múlva tényleg csak cigányok és idősek maradnak ebben az országban.

az lesz aztán a szép világ...

2009. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!