Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek az antifa emberek minden...

Ezek az antifa emberek minden ország ilyen nevetségesek és buták?

Figyelt kérdés

Volt Február 9-én a Becsület napja ahol megemlékeztünk , hős katonáinkról akik vérüket adták ezért a földért.

És ezek az antifa emberek szerették volna megzavarni.


Olyan primitívek voltak hogy minden fekete ruhás embernek beszóltak , még olyanoknak is akik nem tartoztak a Becsület napi felvonulókhoz.


Egy láttam Bécsben is az osztrák szabadságpárt vonult fel (osztrák szélsőjobb , nacionalisták) és ott is jött egy ilyen antifa csőcselék , be voltak öltözve bohócnak meg hasonlónak mint akik a cirkuszból jöttek és kiabáltak össze-vissza.

Tömegbe verődve védett tüntetésen nagyok és bátrak, egyedül ellenünk csak az interneten ugrálnak.


A becsület napi felvonuláson , több európai országból is jöttek emberek csatlakozni , főleg hollandok , németek , franciák de akadtak bolgárok , spanyolok , olaszok is.


A média persze ezt nemzetközi neonáci felvonulásnak titulálta.

Pedig a többség nem bakancsos volt.


Lehet vesztettünk a háborúban de azok a katonák értünk harcoltak , igenis meg kell róluk emlékezni.



2013. febr. 21. 14:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem zsidózlak le , én nem azok közé tartozom.


Valóban igaz hogy némelyik szélsőjobbos kicsit túllő a célon és olyanokat mond illetve csinál amit nem kéne , viszont ugyanezt teszik ezek az antifa arcok is ,mellesleg sok köztük a lefizetett ember , meg látni jó néhány kipát is köztük.

2013. febr. 21. 19:20
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

"Valóban igaz hogy némelyik szélsőjobbos kicsit túllő a célon és olyanokat mond illetve csinál amit nem kéne"


Én még olyannal nem igazán találkoztam, amelyik ne lőtt volna túl. Sajnos.

2013. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Az anfiták terroristák, és rendbontók. Be kellene tíltani az összes országban.
2020. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szélsőbalosként szeretem megzavarni a tüntetésüket.
2020. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!