Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg rabolnak el lányokat...

Tényleg rabolnak el lányokat Magyarországon és eladják őket?

Figyelt kérdés

meg néztem az ELRABOLVA 1,2-t és kegyetlenül ki akaszt az ilyen, filmekben ha meg erőszakolnak egy nőt ki vagyok akadva de inkább nem nézem meg azt a részt.

aki ilyet csinál annak beirdalnám a f@aszát és sóba és erős paprikába mártanám,a zacskólyát meg le vágnám. bocs a trágárságért de az ilyen nagyon ki tud akasztani.


2013. febr. 23. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
árvákat, menhelyről kikerülteket, prostikat stb. jah.
2013. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen tényleg.
2013. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
sztem az elrablás is nagy számban van e célból.. szerintem csak alja lányok mennek ki táncolni.. el tudom képzelni, hogy az a sok fiatal lány, akik eltűntnek vannak nyilvánítva, azok közül sokan elrablás, és prostitúcióra kényszerítés áldozatául estek..
2013. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell rabolni, maguktól mennek ki a meseszép ígéretek után. Nézz körül mondjuk Nyíregyházán hány CH, NL rendszámos autó futkározik a városban.

Kár, hogy a pénzből nekik minimális marad csak meg.

2013. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pfff én is táncoltam külföldön értelmiségi szüleim vannak több diplomával villában lakunk csak engem nem érdekelt az a fajta élet.Sok a qrva okos ember itt :P És nem a táncoslányokat rabolják el ku.rvának hanem a nyiregyházai cigányoknak igérnek füt fát aztán azokat állitják ki Amsterdamban valami ablakba
2013. febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen. Rabszolgák lesznek és korbácsólják őket.
2013. febr. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#7 Az értelmiségi szüleidnek kitüntetés járna erkölcsi nevelésből, haha:D
2013. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, de ez országtól független. Szóval a nyugati országokban is megesik ilyen.


Az viszont igaz, hogy az intézetisek és azok, akikkel otthon nem foglalkoznak, nagyobb veszélyben vannak, mert nincs stabil családi hátterük.

2013. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg nincs egy Liam Neeson-uk aki megmenti őket! xD
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elsősorban cigányok űzik ezt a "bizniszt", és nyugatra viszik ki a lányokat. Sajnos elég sok strici van, aki ebből él.
2013. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!