Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Börtönőr vagyok körletfelügyel...

Börtönőr vagyok körletfelügyelő, de szeretnék átmenni biztonsági osztályra, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 12:49
 1/3 Optipolar ***** válasza:
Először is beszélj a biztonsági osztály vezetőjével, hogy van-e ilyenre lehetőség. Ha igent mond és azt komolyan is gondolja, akkor biztos, hogy segíteni fog.
2013. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló a számból vette ki a szót. Ha nem engednek, nem azért teszi a főnököd, mert gonosz, hanem mert neki is szüksége van Rád.


Felér egy csodával, ha átenged. (nehéz lesz megmagyarázni, miért enged el egy dolgozót, miközben kevesen vagytok)

2013. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bévé válasza:
Azért az gáz, hogyha ezt itt kell megkérdezned. Igazi kollektíva lehet a abban a böriben. Amúgy valóban úgy van ahogy az elöttem "szólók" mondták.
2013. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!