Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vélemények? Nekem tetszett,...

Vélemények? Nekem tetszett, nem tudtam mit jelent. )?

2009. szept. 11. 11:46
 1/5 anonim válasza:
29%
Nekem is nagyon tetszett.Szerintem a rasszisták ellen szól, akik pl a homoszexuálisokat is utálják. Mondjuk elég volt rájönni!;)
2009. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ismét egy SZDSZ es kétségbe esett és "semmi pénz nem sok"

történet. Persze jól mutatja a sajátos arculatát hogy a Magyarokról készült a Magyaroknak és Angolul éneklik.

De hát mit is lehet várni?

Semmi bajom a népművészeti cserépedényekkel ,ha engem békén hagynak. +1m csak ennyi, ez szerintem nem sok!

Jahh És a zene az tetszett, az jó!

2009. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy hányinger, mellesleg úgy tudom h ezt a dalt még az értelmesebb b.zik is elutasítják, annyira primitív....hogy lehet ilyet kijelenteni h "b.szódjon meg mindenki aki nem szereti a melegeket"???? akkor énis kijelenthetném h "b.szódjon meg mindenki aki szereti őket"...sőt, ki is jelentem...az meg aztán főleg gagyi h ehhez még színészek is adták az arcukat! Ja amúgy ki is ez a lily alen? aki tizenévesen lesz.pta a fél osztályát, gratulálok...szánalmas
2009. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
0%
Én fel nem foghatom, miért lennék én rasszista azért, mert hányingerem van attól, ha két férfi egymás farkát szopja és seggbe kúrják egymást.Bennem nem gyűlölet van, csak undor.Ha megértenék a homokosok, hogy egy normális érzelmekkel rendelkező emberből, mekkora undort vált ki a viselkedésük és némi toleranciával élnének a többség felé, nem nyilvános helyeken gyakorolnák ferde hajlamaikat, hanem otthon. Én a feleségemet sem taperolom az utcán és nem mászok rá a parkban.Nehogy már azt keljen mondani a gyerekeknek, ha ilyent látnak, hogy ez normális.Egy ép elméjű, és érzelmű ember,nem tenne olyant ami másokból undort vált ki.Én ha homokos lennék, arról senki nem tudna, az biztos.Nem a szégyen, hanem a mások iránti tisztelet miatt.
2009. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!