Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok mar Erdelyben kirandu...

Voltatok mar Erdelyben kirandulni? Es mik a velemenyek? Milyenek az emberek? Es mi tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 12:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Az emberek nagyon kedvesek, szimpatikusak (igaz, rosz emberek mindenutt vannak). Én imádom! Erdély pedig egyenesen csodálatos! Ott van pl. a Transzfogaras, a Gyilkos tó, a Szent Anna tó, Fekete tenger, de ez attól függ miket szeretsz! Van pl. a Bran kastély, és sok más látnivaló is! Ha megirod mik érdekelnének, akkor ajánlok helyeket. De a Transzfogarast szerintem ne hagyd ki! Meg a Gyilkos tót és a Békási szorost sem! ERDÉLY CSODÁLATOS!!!
2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok ott sokkal emberségesebbek, mint az itteniek. Hála Istennek jövő hét végén ismét mehetek. 2x már töltöttem ott 4-5 napot. A nyugdíjas éveimet el tudnám ott képzelni. Tetszik az emberek életfelfogása, az, hogy nem majmolják nyugatot, a falvakban egyszerű életet élnek...szednek a határból gyógynövényt és abból főzik a teát, maguk sütik a kenyeret, stb. ilyenek. Erdély nagyon szép vidék, rengeteg természeti és (általunk) épített látnivalóval, csak ajánlani tudom!
2011. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az otleteket! tobb embertol hallottam az ottani eletrol elet stilusrol es nagyon magavalragadonak tunik. Mindenkeppen ha lehetosegem lesz ellatogatok ezekre a helyekre:-)
2011. júl. 8. 14:30
 4/4 anonim válasza:
100%
én erdélyben lakok. nagyonn szép, persze, azért látszik, hogy a románok kezei alatt van minden. de mindenképpen megéri ellátogatni ide.:)
2011. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!