Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szlovákiai magyarok! Mit...

Szlovákiai magyarok! Mit szóltok ahhoz, hogy a magyarok nagy része védi a szlovákokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem elég nagy... :)
2009. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs, de mi az, hogy a magyarok nagy része? És miben védik a szlovákokat? Tedd már fel pontosabban a kérdésedet légyszi, mert ennek se füle se farka. Különben meg nem tudom, hogy a szlovákokkal kapcsolatban mikor készült reprezentetív felmérés arról, hogy a magyarok mit gondolnak, mutathatnál egy ilyet.
2009. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

És mi az, hogy védi? Kitől?


Én azt hiszem nem tartozom ebbe a bizonyos nagy részbe :-)

2009. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
elöször is kiket értesz szlovákok alatt?a szlovákiai magyarokat,mert hát mi magyarok vagyunk,ahogy te is irtad,szlovákiai MAGYAROK!!!
2009. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Salx Narval ***** válasza:
94%
Hát barátom, ez nem jött be neked.Úgy látszik ők sem tapsolnak neked és nem köpködnek minket.20 ember lenne a Magyarok többsége? Elmehetnél politikusnak lassan.
2009. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Konkrétan azokra az esetekre gondoltam amikor a szlovák elnök, politikus tett magyarellenes kijelentéseket illetve amikor szlovák vert magyart.


Ennek ellenére itt a fórumon mégsincs baja a legtöbb magyarnak a szlovákokkal ahogy így olvasgatok.

2009. szept. 12. 15:05
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
Talán mert a töbségnek van agya... :)
2009. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Salx Narval ***** válasza:
79%
Azért van ez így, mert mi sem vagyunk jobbak náluk.Egy hülye politikus és a követői miatt, nem fogok haragudni minden Szlovákra.Vannak sérelmek mid két oldalon, de a normális emberek tudják, hogy kik balhéznak, mid két részen. Én nem vagyok akkora Magyar, hogy bosszút álljak a sérelmekért, egy Szlovák kislányon aki éppen erre járt.De mint olvastam, vannak itt az oldalon olyanok, akik egy két pohár után, simán megtennék.A köztársasági elnök, meg már nagyfiú,majd megvédi magát, nem neked kell.
2009. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
Már bocs, de te hogy "véded"? Fortyogsz a kocsmában a haverokkal, vagy otthon a tv előtt vagy mi? Hmm?
2009. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Mert ez sovinizmus és semmi köze a valódi nemzeti érzelmekhez. Összeugrik a szlovák a magyarral, a Peter Weiss féle kiválasztottak meg röhögnek a marukban. Igen, fáj Trianon, de ez a birka nemzet azóta sem tanult semmit. Még most is testvérháborún gondolkozik, igen, mert a szlovákok ha tetszik ha nem évszázadok óta a testvéreink, de legalábbis jobban mint a "kiválasztottak". Ezt az egész mű-balhét a csőrösök csinálják, nem veszitek még mindig észre?

Úgyhogy nem a szlovákok ellen kell roham-magyarkodni, előbb tessék leülni, gondolkozni. Mit akarunk mi magyarok? A térségben mi vagyunk a legjobban lemaradva. Tessék fejlődni, megerősödni, aztán kiiktatni a Kárpát-medencéből a csőrösök befolyását, és ha ez megtörtént, na utána egy pohár bor mellett rá lehet majd térni a szlovák-magyar kérdésre is, de addig minden vállalkozás eleve kudarcra ítélt...

2009. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!