Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A honfoglaló magyarok között...

A honfoglaló magyarok között tényleg volt egy kazár zsidó törzs?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, és igen érdekesnek találtam.


A kazárok leszármazottai azok a zsidók akik ma askenázinak nevezik magukat és a zsidóság 80 százalékát alkotják.

Ők mit gondolhatnak a magyarokról?



2013. márc. 7. 19:52
1 2
 11/15 ettro ***** válasza:
0%

Kazárok voltak, de zsidók nem.


A zsidó hitre tért Kazárok ott maradtak a Kaukázusban, ahol Kazária volt.


A hozzánk csatlakozott Kazárok nem voltak zsidók.

2013. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Én viszont úgy tudom, hogy a magyarokhoz csatlakozó kazárok (a vezetők elsősorban) éppen azért vették föl a zsidó vallást, hogy se a muzulmán hit, se a keresztény hit ne adjon ürügyet más törzseknek őket megtámadni.
2013. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

1.Nem honfoglalás volt,csak visszajöttünk.

2.Ezt a kazár dumát rögtön felejtsd el.

2013. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a kazar vezetes zsido volt,vallasilag.az arpadhazi kiralyokban is van kazar (zsido vallasu) ver.
2014. nov. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az askenaz szo egeszen mashonnet ered!

a TORAH-ban szo szerint szerepel! ott ahol a masodik szentely romai lerombolasarol ir az i.sz.utani 70-ben Titus romai imperator altal!! ez tortenelmi teny!

a Torahban szo szernit ez all,;

-" a szent askenaz megkapta atyai orokseget a Toraht a kohen fopap kezebol..."-

vagyis az "askenaz" a LEVI torzse volt! nem veletlen az hogy szinten a Levi torzsebol ered kizarolagosan es csak 1 / generacio a "tsaddik"!! az elso ismert tsaddik az Abra'am Levi nevi York-i rabbi 1187-bol!

2020. márc. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!