Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valaki skinhead-es beütése...

Ha valaki skinhead-es beütése van az rossz dolognak számít?

Figyelt kérdés
Igaz kiskorú vagyok, de eléggé átlátom a politikát. És az osztályból megvetnek egy páran, mert skinhead családom van és ezért a fiúk kerülnek (lány vagyok). De nekem akkor is megvan a véleményem az "etnikumokról".
2013. márc. 7. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát most erre mit lehet mondani? Ez nem olyan dolog, hogy objektíve rossz vagy jó. Akinél nem jön be, annál rossz dolognak számít, a legtöbben úgy vannak vele, hogy legyél az és a családod is, ha jólesik nektek és nem vagytok elvetemültek, kevesen meg még támogatják is.
2013. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez elgondolkodtató, de nemvagyunk elvetemültek :D Köszi a választ.
2013. márc. 7. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Növesszétek meg a hajatokat,de a lelketek és a dumátok maradjon Fehér.
2013. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz az, hogy a családodban skinhead-ek vannak. Ez természetes reakció egy fenyegetése. De az "etnikum" probléma sokkal bonyolultabb mint amilyennek látszik.
2013. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
A fehér pasikat nem taszitja. Légy rámenőseb lehet félnek rádmozdulni . Barátkoz raszistákal.
2013. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek :) csak sajna nemvagyok az a rámozdulós fajta.
2013. márc. 8. 06:56
 7/10 anonim ***** válasza:
az igazi skinhead ok nem fajgyûlölõk ès nem kopaszok.
2013. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
az hogy megvan a véleményed a cigányokról,zsidókról és a többi nem fehér fajról,nem skinheadség még! Egyébként abszolút nem rossz dolog,csak sajnos olyan világot élünk, amikor a tv átmossa az emberek agyát. Te ne dőlj be ennek,érj még kicsit,és járj el támogatói koncertekre!Nagy előnnyel indulsz, hogy a családod is ilyen nézeteket vall. Én is lány vagyok,de egész más helyzetből, mégis úgy érzem tennünk kell a fehér faj fent maradásáért! 88
2013. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit veszünk rossznak.

Ha pl. ezért kerül el az a fiú aki tetszik, akkor igen, ez elég rossz.

Ha azt vesszük, hogy már gyerekként "skinhead bulikba" jársz, elcseszed az életed akkor rossz. (Ezzel nem azt mondom, hogy ilyen vagy, de az én gyerekkori "nagy skinhead" ismerőseim zöme 12 éves korától folyamatosan bulizott...most meg munkanélküliek vagy 8 általánossal vagy érettségivel).

Ha azt vesszük, hogy ez az egész csak szülői befolyás miatt van, akkor rossz. Engem is nagyon sokáig befolyásoltak (szerintem tudat alatt) mind politikailag, mint más dolgokban. (Persze itt sem tudom, így van-e vagy nem).

Ha azt vesszük, hogy inkább csak érdekel a politika, és tájékozódsz, és nem azt ordibálod össze-vissza, hogy azok a "mocskos "etnikumok" meg zsidók, meg a hazaáruló komcsi zsidóbérenc ballibsik" akkor egyáltalán nem baj.

Szóval szerintem fontos, hogy sokat tájékozódj, mindegyik oldal véleményét, érveit hallgasd meg, figyelj rájuk.

Bocs ha kicsit kioktató jellegű lett, nem akartam ilyenre, ez csak az első véleményem...

2013. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Riffic válasza:
Én nemkerülnélek el. :) Én ebben élek ez van belém nevelve és büszke is vagyok rá.
2013. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!