Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mondanátok bevallottan balos...

Mondanátok bevallottan balos illetve jobbos beállítottságú magyar sztárokat, közéleti szereplőket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát azt tudom, hogy Ákos és Fábry fideszesek, Vágó István meg nagy MSZP-s gyurcsányfan.
2013. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vágó nem SZDSZ-es volt?
2013. márc. 18. 22:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Igazából nem túl nagy a különbség SZDSZ és MSZP között.
2013. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van. Én eddig azt hittem Vágó értelmes ember.
2013. márc. 18. 22:14
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Vágó valóban értelmes ember. Csak más a véleménye, mint neked.

Ettől még lehet nagyon okos, csak máshogyan látja a világot, mint te - és ez egyáltalán nem baj. Nagyon rossz lenne, ha minden embernek ugyanaz lenne a véleménye, megállna a fejlődés, mert a fejlődést az értelmes emberek közötti viták, azaz a véleménykülönbségek eredményezik.

Szóval szerintem nem kell leszólni valakit csak azért, mert más a véleménye, mint neked.

2013. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos, a legértelmesebb embereknél mindig tapasztalható valamiféle őrületszerűség. Úgy is mondhatnánk, hogy a túl okos emberek rendszerint megbolondulnak.
2013. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Vágó István nem véletlen gyurcsanyista.


Egy frigyből származnak...

2013. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Vágónál értelmesebb és műveltebb ember nincs a közéletben. Ez független attól, hogy melyik párttal szimpatizál.

Balázs Péter, Szörényi Levente nagy Fideszes, pedig ők is értelmesek.

Egyedül olyan értelmes közéleti személyiséget nem ismerek, aki Jobbikos.

2013. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

"Ne féljetek a vértől, vér nélkül nem lehet dolgozni, vér nélkül nincs terror és terror nélkül nincs diktatúra!”


Weisz Béla, Vágó István nagypapája, az 1919-es Tanácsköztársaság egyik népbiztosa...

2013. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!