Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vagyok rosszul a...

Csak én vagyok rosszul a magyar mentalitástól, a tegnapi havas balhétól?

Figyelt kérdés

Általában mi van?

Hiába bármilyen megelőzés, prevenció az emberek 99%-a szarik az egészre aztán meg amikor megtörténik a baj akkor meg háborognak, h mert a kormány miért nem így meg úgy?

Persze teljesen mindegy, mert így is úgy is rinya a vége.

Ha szabad kezet ad a kormány akkor az a baj, mert határozottabban kellett volna hozzáállni(ugye nem volt elég, h a tv, rádió ezt fújta, h nagy vihar lesz), de ha meg kijárási tilalmat rendeltek volna el, akkor meg megint ment volna a hiszti, h mert mit képzelnek magukról, korlátozzák az egyén szabadságát meg ÁVH meg 56 meg diktatúra meg stb birka üzemmód.

Küldtek sms-t, az is baj, de ha hangosbemondón nyomták volna az is baj lenne.

Ha persze nem küldtek volna akkor meg az lenne a baj.

Nem szánalmas?


2013. márc. 16. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Azért elgondolkodtató, hogy Ausztriában járhatóak voltak az autópályák, Hegyeshalomtól meg elvágólag beragadt az egész. Valószínűleg a határátkelőtől keletre teljesen más időjárási folyamatok működnek...
2013. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%

Ha rosszul vagy a "magyar mentalitástól", akkor költözz el.

Magyarellenes rasszistákból túlkínálat van az országban.

2013. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Általában az van,hogy a kormány nincs felkészülve egy esetleges komoly helyzetre.Most nem azt kell boncolgatni,hogy mit szóltak volna ha...hanem meg kellett volna tenni a szükséges intézkedéseket,hogy ez ne fordulhasson elő.Természetesen most hibás a meterológia,hibás a hó,hibásak az emberek,hibás a Telenor.Az igazság az,hogy egy kalap szart sem ér az egész katasztrófavédelmi rendszer.Ők csak arra jók,hogy idős embereket 60 ezerre büntessenek,ha a falon muskátli lóg 1,20 cm-magasság alatt.Ennyi telik tőlük.
2013. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Én is rosszul vagyok a hisztitől. Esett két szem hó. Na és?
2013. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Az a szánalmas, hogy az osztrák hókotrók hamarabb kezdtek el nálunk dolgozni mint a magyarok. Nem is tudom minek adunk ennyi pénzt a katasztrófavédelemnek amikor semmi hasznuk.
2013. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Azért az elvárható lenne,hogy az autópálya amiért +pénzt fizetünk le legyen takarítva.

Az sms 17.29-kor jött nekem,volt aki már akkor 4!!!!órája az autópályán volt elakadva!!!Eső után köpönyeg.Remélem,hogy a Bakondit menesztik.

2013. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

"Ausztriában járhatóak voltak az autópályák"


Annyit illő lenne tudni hogy ausztriában nem volt ilyen itéletidő!Pont azért tudtak az osztrákok besegíteni!

2013. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége még a vihar eldurvulása előtt kelt útra. Arra senki nem számított, hogy a kamionok sorban fognak keresztbe állni elzárva az utakat. Arra sem, hogy ilyen gyorsan fog romlani a helyzet és ,hogy egy személygépkocsi 10 perc alatt behavazódik. Veszprémben például semmilyen tájékoztatást nem kaptunk arról, hogy a városból kivezető utakon milyen az állapot, a városon belül nem volt érzékelhető a baj. Ezért sokan indultak útnak. Csak akkor kezdték el a riasztást amikor már kezelhetetlen volt a helyzet.
2013. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is sok a hiszti, de ha belegondolsz, nálunk történelmi hagyományai vannak, hogy mindig utáljuk a hatalmat :D


Politológusok kimutatták, hogy nálunk pl. baromi nehéz hatalmi pozícióból politizálni, mert mindig mindenért a mindenkori kormány lesz hibás azonnal, tök mindegy, hogy az most jobb vagy baloldali.

2013. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

"Ausztria, persze, mert ott nem ilyen segg hülye az emberek 99%-a"


A hosszú hétvége előtti délután próbáltak hazajutni a munkából, illetve nagyon sokan, kint dolgozók nyugati országokból jöttek haza. Maradtak volna a munkahelyen vasárnapig, mi?

2013. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!