Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kettős állampolgársággal...

Kettős állampolgársággal tanulhatok egyetemen itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Horvát és magyar állampolgár vagyok. Az egyik rokonom az ELTÉN tanult ingyen, mint csak horvát állampolgár. Tanulhatok én is ingyen itt az országban, csak úgy, hogy kettős állampolgár vagyok?
2013. márc. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
igen.
2013. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
elsőnek nem tudom mi baja van, ne is foglalkozz vele. Nagyon kevés ilyen emberrel fogsz találkozni az egyetemen. Ezek az emberek egész nap tv és a gép előtt ülnek, ezért ritkán láthatod őket az utcán.
2013. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Hát az egyetemen valóban nem fog adófizetőkkel, csak hozzá hasonló ingyenélőkkel találkozni.
2013. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se támogatom, hogy ennyi egyetemista legyen és ennyi állami szak... csökkenteni kell a keretszámot.

De én nem tartom jó ötletnek, hogy megvonjuk a lehetőséget attól, aki magyarként Magyarországon folytassa a tanulmányait. Pláne ha sikerül teljesíteni az elvárásokat! Legyen verseny, nagyon gyenge, így is a képzés egyetemisták fele el se végzi az egyetemet ...

2013. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Ingyen semmiképp. Ne az én adómból akarj itt tanulni!
2013. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ha teljesíted a felvételi követelményeket, és aláírod a hallgató szerződést. Amiben vállalod, hogy a képzési időd dupláját Magyarországon dolgozót le.
2013. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elárulom, hogy rengeteg határon túli hallgató tanul az egyetemeken, pontosan ugyanazokkal a feltételekkel, mint a magyarországi hallgatók. Imádom ezt a hőzöngést, amit rögtön lenyom mindenki...
2014. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!