Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez az oldal a liberálisok...

Ez az oldal a liberálisok gyűjtőoldala?

Figyelt kérdés
A politikai rovaton belül szinte csak liberálisok vannak, és sok közülük keveset, vagy egyáltalán nem tud semmit a politikáról. Csak írja, amit az ATV-n látott. Miért?

2013. márc. 25. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%

Igen , sok erre a liberálfasiszta.


Főleg akik az SDSZ vadhajtásáért E2014-ért meg a hasonlókért rajonganak.

2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Csak nem mindenki olyan elvakult gondolkodású mint egyesek. 2013 van, nem pedig 1913.
2013. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz olyan kérdésre válaszolni, mely eleve hamisat állít, de azért megpróbálom.


Nem, nem a liberálisok gyűjtőoldala, nem csak liberálisok vannak - mégcsak többségben sincsenek itt. Nem biztos, hogy az liberális akit annak gondolsz, és nem hiszem, hogy keveset tudnának a politikáról vagy hogy csak azt írnák, amit az ATV-n láttak.


Pl én gyakran bírálom a kormány (vagy a jobbikot, de néha még az MSZP-t illetve az LMP-t is), de nem (mindenben) vagyok liberális.

Vannak elképzeléseim a politikáról (egy üzletember szemével nézem, hogy a kormány döntései milyen hatással vannak ránk) és tavalyig szerintem még ATV-t sem láttam (kb 1 éve használok kábeltévét), és azóta is maximum néhány tízpercet nézem hetente.

2013. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sokszor hazudnak, például arról, hogy a Jobbik náci. És rendszerint amikor erre magyarázatot vár valaki, akkor azzal jönnek, hogy "mert a Jobbik zsidókat meg cigányokat akar a Dunába lőni" meg hogy "A gazdasági programjuk vicc". És amikor megkérdezi valaki, hogy "miért", akkor csak az EU-ból való kilépést hozzák fel, mert mást nem ismernek, és ennek sem ismerik a körülményeit. Vicc...
2013. márc. 25. 15:34
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

A Jobbikosoknak mindenki liberális, vagy szoci, aki nem ért velük együtt! Pedig éppen a Jobbikosok nem értenek a gazdaságpolitikához. Nem kell hazudni a Jobbikról, elég olvasni-hallgatni a szövegelésüket.

Ez a többi pártra is igaz.

2013. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy látom, itt a jobbikosok vannak erős többségben.
2013. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
A Jobbik gazdasági programja valóban vicc. De ezt egy Jobbikosnak nem lehet elmagyarázni. Néhányszor már megpróbáltam, de falra hányt borsó csak.
2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

"A Jobbik gazdasági programja valóban vicc."


Szerintem meg az a vicc, hogy kamionszámra mennek ki az országból az ezermilliárdok, miközben a magyarok 80 ezer forintokért gürcölnek a rabszolgatartóiknak. És itt most nem csak a külföldiekre gondolok...

2013. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%
www.youtube.com/watch?v=nwnL2qp7TS4
2013. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként igen, itt valóban sok liberális firkálja az agymenéseit, ontják a kis fantáziavilágukban létező bullshiteket.
2013. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!