Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez az oldal a liberálisok...

Ez az oldal a liberálisok gyűjtőoldala?

Figyelt kérdés
A politikai rovaton belül szinte csak liberálisok vannak, és sok közülük keveset, vagy egyáltalán nem tud semmit a politikáról. Csak írja, amit az ATV-n látott. Miért?

2013. márc. 25. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy "ezt" akarta-e, de számomra azt bizonyítja, hogy hülyékkel nem érdemes vitatkozni.

Tisztelet a kivételnek.

2013. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Okokat szerettem volna, tényeket, amelyekkel alá tudod támasztani, hogy a Jobbik programja, amit külföldön is a legjobbnak tituláltak, miért egy vicc. Ahelyett, hogy "minden jobbikos hülye".
2013. márc. 25. 22:26
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

22:26

"a Jobbik programja, amit külföldön is a legjobbnak tituláltak, ..."


????? :)

2013. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ja, hogy te erről ne is hallottál? Az ne az én bajom legyen. Keresgélj, meg fogsz lepődni :)

2010. Januárjában adta ki a programját a Jobbik, és 3 hónapja volt akkor minden pártnak, hogy szétszedje ezt a programot. Nem tette meg, mivel nem talált rajta fogást. Gondolom ezt alátámasztja az, hogy a Fidesz is a Jobbik programjának egyes elemeit valósítja meg, azokat a pontokat, amelyekkel még nem veszít el szavazókat. És ha ezt sem hiszed, meg fogsz lepődni, mert erről magyarországi liberális sajtók is írtak/írnak. Keresgélj :)

2013. márc. 26. 13:02
 25/26 anonim ***** válasza:
48%

13:02

"...hogy a Fidesz is a Jobbik programjának egyes elemeit valósítja meg, ..."


Persze, kommunista párt mind a kettő. narancsos komcsik, árpádsávos komcsik, egyre megy...

2013. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, látom betalált a lényeg. Ha azzal sem vagy tisztában, hogy mi a kommunizmus és a Jobbik közötti különbség, akkor már értem, hogy 2013-ban miért tart itt Magyarország. Mert ilyenek, mint te, mehetnek szavazni, akik egyébként s*gghülyék hozzá.
2013. márc. 26. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!