Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt más is, akinek állítól...

Van itt más is, akinek állítólagos hivatali átállás miatt késik valamilyen pénze, amit már utalni kellett volna? Mégis, hogy képzelik? Ezért kellett járásra átállni?

Figyelt kérdés

Én már több, mint egy hónapja megkaptam a határozatot, hogy megelőlegezték a gyermektartást és a határozat jogerőre emelkedése után ki is kell utalni.Tehát már réges- régen meg kellett volna kapjuk!Kénytelen voltam bemenni a hivatalba megkérdezni, hol kallódott el a pénz, mert a mai napig sem hozta a postás.Erre az ügyintéző nagy nyugalommal közölte, hogy a járásra való átállás miatt késik a pénz, már mások is panaszkodtak, de meg fogom kapni.

Nos, engem baromira nem érdekel hogy ki mire áll át, nem hiszem el, hogy amiatt a kiutalásoknak is késniük kell.A nyakamat merném rátenni, hogy erre hivatkozva használják vagy kamatoztatják a pénzeket.A nyakamat tenném rá, hogy mutyi van a dologban és nyerészkednek ezen az átálláson is.


2013. márc. 26. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátnőm sem kapott még gyerektartást erre a hónapra a volt párjától, és már őt is szétveti az ideg.

Annyi szerencsénk van hogy nem halunk éhen mert azt a pénzt nem költjük csak ha nagyon fontos, és azt tesszük félre a gyereknek és felnőtt korába adjuk oda az összegyűlt összeget, de attól még idegesek vagyunk miatta, mert már meg kellett volna kapja, és azért nem szeretjük főleg én hogy sumákság miatt eltűnnek pénzeink amikre jogosult a párom.

Én is rákérdeztem még múlthéten egy ismerősömet aki ilyen helyen dolgozik, ő is azt mondta hogy az átállás, meg az átszervezés miatt, van egy átfutási idő ami miatt ülnek rajta, egyik ismerősöm közalkalmazott volt múlt hónap végén rúgták ki a munkahelyéről leépítés miatt és azt a pénzét sem kapta meg, tehát a közalkalmazotti pénzek egy része is késésben van, és sajnos ők sem tudnak mit csinálni, mert a náluk feljebb álló emberek, akik az utalásokat intézik ők ülnek rajta napokig.

Ezért nem láttuk még a pénzünket, ismerősöm sem kapott még semmit, egy ismerősöm van aki szintén hasonlóan járt, de ő már múlthéten megkapta.

Szóval nem csak te vagy ezzel egyedül, de sajnos direkt ülnek rajta, haverom szerint mert a tolódás csak néhány nap lett volna.

2013. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ezek nem napokig ülnek rajta, b@sszák meg, hanem már egy hónapja!A polgármesteriben voltam érdeklődni, mivel ott kérvényeztem anno a megelőlegezést és ott világosítottak fel az átállásról.Most azon gondolkozom, hová mehetnék még, melyik hivatalba megsürgetni az illetékeseket?

A tököm teli van az összes nyikhaj bandával!Ők nyilván megkapják időben a jó pár százezrüket, a semmittevésért, nekik nem sürgős.

Érdekes, a családit meg egyéb juttatást időben megkaptam.Szóval, nem a MÁK-nál van baki.

2013. márc. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!