Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják a Románok, és a...

Miért utálják a Románok, és a Szlovákok a Magyarokat?

Figyelt kérdés

Mindig azt lehet hallani,hogy a Románok ütik-verik a Magyarokat,utálják,gyalázzák őket,a Szlovákokkal egyetemben,csak azt nem értem mi a f.szért? Mire nyomják magukat azok a köcsogök? Ma is a Román sportolókkal tapostatják,gyalázzák a Magyar kézilabda csapat 13 mezét,és utólag bejelentik,hogy "bocs,de nem tudtuk hogy ez zavar valakit"Hát nem tudom van-e olyan Magyar,aki még ezek után szereti azokat a gyökereket.Ráadásul még szinte az jön le az egészből,hogy a kormány is(a szlovák,román)helyesli az egészet.Még külföldön is utálják őket,legalábbis Spanyolországban tuti,mert mikor ott éltem,és ha meghallották hogy keleti vagyok,rögtön az volt az első kérdés,hogy "remélem nem Román?"Ellepik az országokat,lopnak,hazudnak(tisztelet a kivételnek).Nem tudom ki hogy van vele,de én megutáltam őket amiért ilyen ellenséges ingyenélő banda szarba sem néz minket!Csak még mindig nem tudom miért érzik azt,hogy jobbak mint mi MAGYAROK!!!

Ha valaki tudja a választ,akkor arra kíváncsi lennék...


2013. ápr. 8. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A központozást is légyszi...
2013. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert utálni élvezet:) Nem én írom, de [link]
2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 TomMunk ***** válasza:
25%

Mindennemű rasszizmus nélkül annyit mondok, hogy azért, mert ott élnek, ami jogosan a Magyarokat illeti.

Ennyi, nem több, nem kevesebb.

Romákkal pedig nincs bajom... persze vannak rossz emberek köztük (igaz hogy néhány településen 95% az), de sok barátom van, aki roma és semmiben nem különböznek tőlem. Nem a fajt, népet, bőrszínt kell utálni, hanem azokat az embereket, akik szégyenbe viszik a nevét!

A Szlovákok meg örüljenek a tízennéhány éves jogtalanul/jogosan (ki-hogy ítéli meg) megkapott földjüknek és ne pattogjanak!

2013. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 DaaaS válasza:
7%
Ami azt illeti en sem vagyok magyar,de rohadtul utalom a magyarokat es magyarorszagot...
2013. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Előre bocs, de nem olvastam el a leírásodat és egy hozzászólást sem, csak a kérdésre válaszolok, lehet, hogy írt előttem már valaki hasonló választ de itt az enyém:


TRIANON! Ebbe az igazságtalan béke(?)szerződésben, kaptak tőlünk egy rakás területet, és mivel ezt mi nem néztük jó szemmel utálnak minket. Kb. így alakult ki köztünk ez a rossz viszony. Történelmi alapon. Amúgy érdekes mert a szerbek is sokat kaptak, ő náluk viszont azért nem ilyen hadilábon állós a viszony. És az osztrákok is kaptak kicsit.

2013. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

7es,te ki a tököm vagy kezdelek baromira unni?!

Minden ilyen kérdésnél ott van az idióta válaszod ahol a románokat meg szlovákokat ajnározod

Tán te is az vagy,akkor megértem?

2013. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Én egy határmenti városban élek, Mosonmagyaróváron. Itt nálunk, ha van valamilyen rendezvény, szlovákok is jöttek át. Ma például jó volt nézni, ahogy egymásnak ismeretlen szlovák és magyar család szépen ülnek egymás mellett a padon :)))) Azok a magyarok, akik utálják a szlovákokat, és azok a szlovákok akik a magyarokat, egy azonos, elég alacsony agyi szinten vannak. Az tény, hogy voltak történelmi sérelmeink, de ezen már rég túl kellene esnünk, hogy úgy éljünk egymás mellett, mint amit előbb leírtam. :))
2014. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es, ezt nagyon jó volt olvasni :)))
2014. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
60%
Fosnak, hogy az elvett területek esetleg újra a mi kezünkbe kerülhetnek.. Még ha egy dolgatlan, ócska népség lennénk, akkor lenne okuk arra, hogy ily módon utáljanak minket.. Viszont erről szó sincs, ellentétben a tótokkal, akik valaha ezerszer fejletlenebbek és egyszerűbbek voltak (viselkedésük terén is, ez személyes tapasztalat). Ha egyszer meglátok egyet a Tescoban (a határ mellett lakok, és ide járnak át vásárolni), akkor én is olyan kedves leszek velük, amilyenek ők velünk. :)
2016. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!