Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor kezdődik a chip korszak...

Mikor kezdődik a chip korszak ami a jelenések könyvében is bent van mint az ördög bélyege?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az okostelefonokat fogják integrálni a fejedbe, első lépés a Google Glass.
2013. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Jönni fog ,és eljön a szerv kereskedők arany kora.Csak egy leolvasó a metróba és már tudni is fogják a keresett páciens alkalmasságát,csak el kell valahol kapni.
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez a kérdés jobb helyen lenne az Ezotéria témában. Az ufókhoz, szellemekhez, világvége hívőkhöz meg egyéb elmés dolgokhoz szokott válaszolók még értékelnék is, ha színesítenéd a témakört. biztos unják már a sok reptoidos, plejádos, meg 404-es kérdést.
2013. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek ebben csak olvasgattam utána egy két helyen.Direkt ide írtam,mert nem elmebetegek véleményére vagyok kíváncsi,az ezotéria témakörben és főleg az ufo részlegen akad belőlük jó pár:D
2013. ápr. 11. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A technológia egy dolog és erkölcsös, vagy erkölcstelen felhasználása egy másik. A középkorban nem chippeltették a parasztokat, mégse volt annyi joga, mint ma bárkinek és nem is kell igazán visszamenni a középkorig, hogy kevesebb joggal rendelkező időket elevenítsünk fel.
2013. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Már elkezdődött. A kutyáknak már kötelező :)))
2013. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Aki olyat kitalál, hogy egy élő szervezetbe építsünk be egy áramkört, annak kellene a piccsájába feltolni egy vasalót magas hőfokon.
2013. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Épp azt akartam írni, amit a 6-os. A kutyákon csak tesztelik a chipeket, aztán ha beválik, jöhet az embereknek is. Először csak olyasmiket fognak tudni nyomon követni, h merre jársz, aztán már a gondolataidat is tudják majd olvasni (és ha rosszat gondolsz, megbüntetnek), végül irányítani is tudnak majd. 1984 közelebb van, mint gondolnánk.
2013. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
És miért nem tesznek ellene a kutyagazdák, hogy ez ne következhessen be? Nézzétek meg a kutyás témákat, hogy istenítik a chipet.
2013. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
A harmadik világháború után lesz ez az emberiség 3/4ét elpusztítják. Ezután bevezetik a világvallást ami a tolerancia nevében ön és sátán imádás lesz. Ezután vezetik be a chip es rendszert az emberek jobb kezébe fogják ültetni ez fog helyettesíteni minden okmányt, ezzel lehet csak vásárolni, akinek nem lesz chipje semmije se lesz és üldözni fogják éhezni és menekülni fog. A chipet vagyis a fenevad bélyegét NE VEGYÉTEK fel soha! Ezután jönnek majd a jelenések könyvében leírt csapások ( jégeső és tűz, meteor, teljes sötétség, mérgező vizek...) Nagyon nagyon dióhéjban írtam csak le
2013. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!