Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek még nem unják a Magyarors...

Ezek még nem unják a Magyarország elleni rágalmazó lejáratókampányukat?

Figyelt kérdés

[link]


Mert én már nagyon.


2013. ápr. 17. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

nem szeretem, ha kintről belebeszélnek a dolgainkba, de legalább van némi nemzetközi kontroll a minidiktátoron


tudtad, hogy Hitler a parlamenttel szavaztatta meg magának a teljhatalmat, aztán oszlatta fel a pártokat (köztük a sajátját, mely megszavazta neki)?

2013. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó szeretjük-e vagy nem,hogy beleszólhatnak a dolgainkba.A gond az,hogy tendenciózusan támad jogi kérdésekben egy JOGOT SOSEM VÉGZETT úniós biztos,miközben folyamatosan,nyíltan hazudozik is.


[link]


Az alkotmányért való aggodalom álaszent ultraliberális támadás! Hogy Hitlert hogy váklasztották meg,annak az égvilágon semmi köze a mai magyar politikához.Az akkori német alkotmány köszönőviszonyban sincs a mai magyarral.

2013. ápr. 17. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én örülök neki hogy vannak ott olyanok akiket orbánék nem tudnak megkenni hogy szőnyeg alá legyen söpörve az hogy itt diktatúrát épít.
2013. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

Eddig csak a gonosz neoballibkommunistákat szidtátok, mert aljasul megtámadták Magyarországot, mikor tiltakoztak az itt folyó hatalmi centralizáció miatt.


Az a baj, hogy Reding viszont az Európai Néppárt nevében tiltakozik, és ez az a párt, amelybe a Fidesz is tartozik. Vagyis mostmár MINDENKI tiltakozik Orbán politikája ellen.


Persze ettől még lehet, hogy Orbánnak van igaza, és mindenki más hülye Európában. Csak éppen nem valószínű.

2013. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
73%

Kérdező, te vagy nem vagy észnél, vagy provokálsz.

"Az alkotmányért való aggodalom álaszent ultraliberális támadás!"

Redingre sok mindent mondhatsz, de hogy liberális lenne?

Kereszténydemokrata-konzervatív vonalat képviselt mindig is, a Kersztény-szociális Néppárt képviselőjeként került be az Európa Parlamentbe.

Kicsit (sokkal) több politikai érdeme van, mint kedves hol ide, hol oda hazudozó miniszterelnökünknek.

[link]

2013. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezek egymás közt osztogatják a kitüntetéseiket,kb annyira davalválódott az értékük mint az Oscar díjnak.Jó akkor nem liberális,továbbra sem értem,hogy lehet jogi biztos aki sosem végzett jogot.A Tobin és Bora-Bora ügyekben írt levelekkel kapcsolatban pedig miért hazudta,hogy válaszoltak,miközben nem?


[link]

2013. ápr. 17. 16:01
 7/10 A kérdező kommentje:
devalválódott
2013. ápr. 17. 16:02
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:
73%

Én nem vagyok annyira biztos benne, hogy Reding hazudik.

Mi érdeke lenne?

A magyar minisztériumnak sokkal inkább érdeke Reding befeketítése.

De az igaz, hogy én sem tudom, melyikük mond igazat, és melyik hazudik. Viszont vannak komoly fenntartásaim a magyar kormány és képviselői által közölt információkkal, "igazságokkal" szemben.

2013. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8, nem olvastad? A mno és a gondola is megirta.
2013. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Csak a Fidesz fanok hiszik el, hogy ez "lejárató" kampány.

Ha Orbán nem szüntette volna meg a jogállamot és az Alkotmányt, demokratikus elveket képviselne, nem támadná senki.

2013. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!