Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan veszik egyesek, hogy...

Honnan veszik egyesek, hogy akik a holokausztot tagadják, azok zsidókat akarnak irtani?

Figyelt kérdés
Mi ebben a logika? Többször hallottam már, hogy harcolnunk kell a holokauszttagadók ellen, mert nem szabad hagyni, hogy még egyszer megtörténhessen a holokauszt. Véleményem szerint meg pont azért történhet meg nagyon könnyen még egy holokauszt, mert a zsidók folyamatosan beletolják az emberek képébe és egyre többeknek elegük lesz abból, hogy bűnözőként vannak kezelve, folytonos érzelmi zsarolásnak vannak kitéve és kárpótlást kell fizetniük.

2013. ápr. 17. 08:32
1 2 3
 1/26 Ozmium42 ***** válasza:
17%
Politikai csodafegyver.
2013. ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 intrepid ***** válasza:
19%
Ha elfogynak a logikus érveik, előhozakodnak a holokauszttal.
2013. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De én a logikát nem értem. Az én környezetemben is van pár ember, aki holokauszttagadó, de eszük ágában sincs egyiküknek sem zsidókat mészárolgatni sem gázkamrák segítségével, sem pedig egyéb más módon, mert már azt is hamisnak veszik, hogy 70 évvel ezelőtt gázosítottak volna el zsidókat.
2013. ápr. 17. 09:09
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert vannak akik kombinálnak.
2013. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert sokan nem tudják felfogni, hogy lehet úgy tenni mintha nem történt volna meg ez a szörnyűség. Vagy ami még rosszabb, úgy gondolni! Nem a zsidók ítélik el a holokauszttagadást, akinek kiírtották a rokonsága nagy részét nem szívesen beszél róla. Hanem minden jó érzésű ember.
2013. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Valaki az evolúciót is tagadja.


Ez tipikus szélsőjobbos értetlenkedés. Hogy "én nem akarom őket bántani, én csak utálom őket, és jogom van utálni".


A holokauszt az nem egy külön bűncselekmény, hanem egy folyamat kicsúcsosodása. Egy szimbolikus tragédia. A folyamat meg nem ott kezdődött, hogy kiírtom zsidókat és cigányokat, hanem, hogy a saját problémáimért csak a másik felelős, mert az nekem kényelmesebb; az egyedi helyzeteket általánosítom, mert sokkal egyszerűbb sommás kijelentéseket tenni, mint pontosakat; és inkább gyűlölködöm, mert sokkal jobban esik állati módon viselkedni, mint emberi.


A kedvencem, amikor egy cionista és egy hungarista megtalálja egymást. Mint egy utés és egy fradis focidrukker találkozása. A két gyökér nem érti a saját hülyeségét a másikban. Csak gyűlöli a másikban saját magát. Az egyetlen gyógymód, meg ha a másik nincs. A fejfájást csak úgy szeretné gyógyítani, hogy levágja a fejet. A saját fejét.


Szóval aki bármilyen fázisú szélsőjobbos, annak azt üzenem, hogy nem az aktuális gyűlöleted foka a gond, hanem az egész műfaj egy kisiklott vonat. Rossz helyen keresitek a társadalom problémáinak forrását. Csak a tünetekkel foglalkoztok, nem a betegséggel. Alapvetően rosszul teszitek fel a kérdéseket. Ráadásul nincs is eszközötök a javításra, mert akkor az már nem "magyar". Ti rátok pontosan igaz az a vicc, hogy nem kell őrség az üst köré, mert úgyis visszarántjátok a többit.

2013. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%

"Nem a zsidók ítélik el a holokauszttagadást, akinek kiírtották a rokonsága nagy részét nem szívesen beszél róla. Hanem minden jó érzésű ember."


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy márpedig a zsidók beszélnek róla állandóan és ők követelnek(!) határozott fellépést az olyanokkal szemben akik nem értenek egyet az egésszel. Hadd tartsam magam jóérzésű embernek, én személy szerint sokkal szívesebben emlékeznék meg a felmenőimről akik a fronton harcoltak a világháborúban, de tudod ilyen emléknap nincs az iskolákban és sehol máshol se minden hónapban, és ha elő is kerül a nevük az is csak a holokauszttal kapcsolatban és akkor is csak úgy, hogy ők érte a felelősek. Ez azért szerintem több, mint vérlázító. És tessék egy tökéletes példa az általánosításra: hiába fagyoskodott valaki a 40 fokos hidegben Oroszországban, ő akkor is felelős a holokausztért, ami több ezer kilométerre tőle történt.


Talán a jóérzésű emberek is nagyobb tisztelettel tekintenének az egész holokausztra, ha nem erőltetnék bele mindenki fejébe ellentmondást nem tűrve, és talán, ha nem azt lehetne látni, hogy néhány ma élő zsidó a holokausztban elhunyt felmenői emlékét használja arra, hogy megtömje a zsebét.

Épphogy ők alázzák meg az emléküket, nem azok akik tagadják.

2013. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Elítéled az általánosítást, miközben egy-egy kiragadott példával akarod jellemezni a zsidók hozzáállását a holokauszthoz. Akkor miért várod el, hogy a holokauszttagadókat ne vegyék egy kalap alá?
2013. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 jonyka01 ***** válasza:
7%
Egyszerű ez is, semmi különös nincs benne. A II világháború után önsajnálatttal kiharcoltak maguknak egy országot és bebiztosították a pozíciójukat a pénzügyi szektorban. A holokausztot vallássá fejlesztették. Igen, ők nyomják le mindenki torkán az egészet, pedig a kijelentéseik nem állják meg a helyüket. 10 éve még 4 millió zsidó áldozatról beszéltek auswitz-ban, most 1 millióról. 30 éve még zuhanyrózsából jött a Zyklon b, 10 éve rájöttek, hogy a granulátum nem terjed a csőrendszerben, mostmár ledobó nyílások vannak. 15 éve még azt mondták, a zsidók ellen használták a szert, 10 éve már tudjuk, hogy 95% át bionyíthatóan tetűírtásra használtak. Megmentettek egy csomó zsidót zyklon b vel a tífusztól, hogy majd utána ugyanevel a szerrel megöljék őket. Mennyire ötletes. És ennek ellenére is lenyomják az ember torkán a hazugságaikat, hogy az ember már hányna tőlük. Nem csoda
2013. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
KEdves előző, nem kellene elhinni mindent amit az interneten olvasol. Több ezer könyv, kép, videó, tárgyi bizonyíték túlélők, szemtanúk beszámolója szerintem hitelesebb mint aki otthon fotelből kiagyal egy zsidó összeesküvést.
2013. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!