Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez az oldal a liberálisok...

Ez az oldal a liberálisok helye. De miért gondolják, hogy csak azért, mert van egy oldal, ahol ők vannak többségben, akkor az az egész országban is így van?

Figyelt kérdés
Szidnak itt mindenkit, aki egészségesen gondolkodik, de közben gyakorlatilag rengeteg embernek elege van a mai liberális felfogásból. (És hagyjuk ezt a "rasszistának lenni egészséges szerinted?) dolgot, mert azt sem tudják, hogy miről beszélnek.

2013. máj. 6. 20:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

Mert ,olyanok , mint a fasiszták, a liberálisok az egyik legkirekesztőbb csoport.

Bele van gabalyodva ebbe a hülye egyenlőség mániába ami az ő esetükben gyógyíthatatlan.

2013. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem ezen az oldalon bőven a jobbikosok vannak többségben. Amúgy meg az ország többsége a "politikában csalódott" állásponton van.
2013. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Én mócsing szélsőjobbosokból látok többet (direkt nem jobbikost mondtam, hanem szélsőjobbost). Persze lehet, hogy csak azért, mert az ő baromságaik látványosabbak.
2013. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Én nem gondolom, hogy többségben lennék az országban. Ezen az oldalon változó. 2010 előtt jobban kilógtam a sorból, akkor itt is volt egy jobbos/jobbikos hullám. Most tényleg inkább a hozzám közelebb álló balos vonal nyert teret, bár abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy akár csak ezen az oldalon is ez többségben lenne.


De egy szó mint száz, én nem azért írom, amit írok, mert ezt vagy azt hiszem magamról vagy a véleményemről, hanem azért írom, mert így gondolom.

2013. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Hát biza ,támogatni kell , hogy a liberálisokat fogadják be a purdéba , majd ott megtanulják , hogy nem a rózsadombról kell megmondó embert játszani.
2013. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer próbáld ki, teljesen valótlan álbaloldali dumát elküldesz egy kérdésre (úgy, hogy annak a valóság tartalma adatai egyértelműen falsak... ) Érdekes, de az égvilágon senki se fogja kijavítani a tudatlanságodat baloldalról. Jobbról megy az okítás, ez helyén van, próbálnak hatni rád, hogy tudásod hiányos ... de balról? semmi, sőt a %-ból még az is kiderül, hogy mások is így gondolják!

Ennyire nem gondolkodnak, ennyire nem akarják kijavítani a másik tudatlanságát, sőt még jutalmazzák is a hülyeséget...

2013. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Ezért mondom, ami itt megy baloldalon az csak fröcsögés ...
2013. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sok itteni liberális buta is egyben. Mondják a hülyeségeiket, és ha megcáfolod, akkor meg nem írnak vissza. Például a Jobbikot nácizni meg antidemokratikusnak beállítani elég nagy butaság.
2013. máj. 6. 21:17
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

"Ez az oldal a liberálisok helye."


Ez az oldal messze többségben a Jobbikosok helye. Én, liberálisként ha bele is bonyolódok olyan vitákba, mit pl tegnap(előtt?) a "Nem érzitek egyes zsidó csoportok mennyire nyomulnak?" -vagy vmi hasonló, kb egyedül vagyok liberálisként 10 igen művelt Jobbikos ellen, akik a "nem csipom a zsidókat" kijelentésekre egymást 100%-ozzák, de ha rákérdezek, hogy miben nyilvánul meg a nyomulás az egyből 0%.:)


Itt a kérdések javarészt Jobbikosok teszik fel Jobbikosoknak. (pl ez is.)

2013. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Jó, azért nem kell úgy csinálni, mintha téged - mint egy liberálist - nem cáfolna meg senki. Csak nektek szent írás az, hogy a Jobbik náci, antiszemita. A másik pedig az, hogy akár - ha már a Jobbiknál tartunk - a liberálisok szidják a gazdasági programjukat, hogy sz@r. De hogy miért, arra ők maguk sem tudják a választ.


És ha tízféleképpen megmagyarázod neki, hogy miért nem sz@r, nem fogja fel. Nem érti meg. Ha ő azt mondta, hogy az, akkor az. Mindkét oldalon vannak primitív hozzászólók, de azért többségében érvek nélkül általában a libsik szoktak "vitatkozni".


De nézz meg egy "Jobbik gazdasági program" kérdést. A válaszolók, akik szerint sz@r - és nem csak a gazdasági része, hanem úgy az egész program - többségében 80-100%-os válasz. Ha pedig az ellenkezőjét állítod, maximum 20%. És többségében a jobbikos kérdéseknél ez a tendencia.

2013. máj. 6. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!