Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gyávák a magyarok?

Gyávák a magyarok?

Figyelt kérdés
Hol van a régi virtus,bátorság ami a magyarok jellemzője volt évezredekig? Helyette belenyugvó tunyaság,nemtörődömség és nem beleavatkozás lett a jellemző.Ki is használja nem egy parazita népség ezt.
2013. máj. 7. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos.
2013. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Az elmúlt 70 év tönkretette a mentalitást , meg úgy mindent.


Fel kellene ébredni.

2013. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van itt virtuskodás éppen elég, csak egymás ellen élik ki. Híresek vagyunk, hogy imádunk egymással kiszúrni és keresztbe tenni a másiknak. itt a magyar virtus. Szerintem ez nem jó dolog, de te tudod...
2013. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gyávák. Csak vakok. Nem látják a helyes irányt, és egymás ellen hadakoznak. Lehetőleg egyik kisemmizett a másik ellen, egyik átvert a másik csórót veri át, egyik sértett a másikat sérti meg, hogy legalább legyen nála is ragyásabb. De aki így vak, megérdemli.
2013. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom ezt.

A kérdés: Miért kell ennyi tüntetés, miért nem lehet békésen tüntetni, miért kell szétverni autókat, miért verik szét a tv székházat, miért megy a balhé a focimeccseken stb.

B kérdés: miért nem csinálunk balhét, miért nincs polgárháború stb.


Válasz: Azé' mer'.

2013. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a nagy része buta, alul iskolázott, műveletlen, pártok által orruknál fogva vezetett.
2013. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vadkan01 ***** válasza:
Mikor megyünk parlament rombolásra?
2013. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezzel a kérdéssel nem akartam a GYK hónap kérdezője pályázaton résztvenni.Csupán arra felhívni a figyelmet,hogy a világot örök igazságok vezérelték és fogják is.Pl.oszd meg és uralkodj,egységben az erő,valamint gyáva népnek nincs hazája !!!!Ezen szépen mindenki elgondolkodhat utána lehet okoskodni,meg szellemeskedni itt tüntetésekről meg országház rombolásról.
2013. máj. 7. 19:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Vadkan01! Te képes vagy alkotni is?


A kérdezőhöz! Az eredetiben valamiféle 1000 éve létező virtust hiányolsz. Úgy konkrétan melyiket? A tatárjárásét, Mohácsot, Szigetvárt, vagy éppen 1848-at? Mert ilyen virtusaink ma is vannak, majd később (megfelelő távlatból) lesznek szembetűnők.

Belenyugvás? Mit is mond Bánk? Tűrj békességgel! Már 800 éve. Mit hirdet az egyház? Add meg az istennek, ami az istené, a császárnak, ami a császáré? Na de mit ad a császár a népnek? Ad! Cirkuszt. Nézz csak körül.

A parazita pedig éppen azért létezhet, mert van rejtett előnye. Tehát nem igaz, hogy nem ad cserébe semmit. Itt konkrétan a gondolkodás hiányát erényként tünteti fel, és ezért sokan hálásak. Van aki tudatosan, van aki észre sem veszi.

No ezért lehet vitatkozni a kérdéseden.

2013. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt a virtust,bátorságot és erőt hiányolom ami az egyén sajátja volt valameddig,de mostanra majd teljesen kiveszett.Hogy ez mikor következett be azt nem tudom.
2013. máj. 8. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!