Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Magyar Nemzeti Arcvonalnak...

A Magyar Nemzeti Arcvonalnak van pesti csoportja?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem én szeretnék belépni,csak tegnap dumáltam egy haverommal és ő be akar lépni,de nem tudja, hogy van-e?!
2013. máj. 12. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, de nem fog tudni belépni. Érdekes a haverod, aki be akar lépni egy olyan szervezetbe, amelyről még azt se tudja, hogy létezik e. Remélem a 14 évet már betöltötte.
2013. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen van. Szoktak lenni nyilvános táborok is, először menjen el egy olyanba, hogy egyáltalán tisztában legyen azzal, hogy milyen, mert nagyon más dolog videóról nézni egy gyakorlatot és végigcsinálni.
2013. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

18,birni fogja mert regen 1ütt edzettünk és tudom mit bír,am meg tudja ,h létezik,csak azt nem hogy melyik teruleteken.

Miért ne tudna belépni?

2013. máj. 28. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezzen a nyári táborra, hamarosan biztos meg lesz hirdetve és ott tapasztalatokat is szerezhet és a csatlakozásról is beszélhet, de valamilyen nyilvános rendezvényen való részvételt mindenképp javaslok, mert az ott szerzett tapasztalatok alapján tudja ténylegesen eldönteni, hogy szeretné e, vagy sem.
2013. máj. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!