Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a cigányokkal?

Ti mit tennétek a cigányokkal?

Figyelt kérdés

Bocs a rasszizmusomért, eddig tűrtem őket és úgy voltam vele, hogy majd az állam meg más emberek csinálnak velük valamit, de tegnap betelt a pohár végleg. Mentem délelőtt az utcán és az egyik kocsma előtt egy mercit körbeállva ott hallgatták a zenét meg röhögtek majd mikor elmentem előttük páran befütyültek meg be "ooo"-ztak aztán az egyik odalépett elém a következő szöveggel: "Szia kiscica, nem akarunk esetleg együtt mulatozni kicsit meg még mindenféle jó dolgot csinálni?" erre természetesen nemet mondtam majd mentem volna tovább, mikor megfogta a karomat és azt mondta, hogy "pedig szívesen kinyalnám a lábad közét"

Ez nem undorító?! A többi meg még ott a kocsitól kiabált neki, hogy "ezaz, nyomjad neki! ne hagyd elmenni a kis ribit". Még csak 16 vagyok, minek néznek ezek?

Mondjuk hatalmas mákom volt, mert jött egy fickó, látta hogy az a cigány fogja a karomat, odajött, higgadtan szólt a cigánynak, hogy engedjen el, elengedett de hát ugye pofázott viszont a férfi ki tudott menteni.

Már nem egyszer meggyűlt velük a bajom és annak, hogy utálom őket nagyon komoly háttere van.

Ti mit tennétek velük? Úgy mint ember és mondjuk úgy, mintha ti vezetnétek az országot. Egyáltalán van erre a problémára megoldás?

A youtube-on is rengeteg videó van, hogy a cigányok fenyegetőznek, lopnak, zsarolnak, verekednek, drogoznak, erőszakolnak, a "jobbak" még sikkasztanak is. Ilyenkor persze a Mi országunkban nekünk kell meghúznunk magunkat mert a törvény mellettük áll, és nem szabad rasszistának lenni. A rasszizmust ők hozták ki belőlünk! Ez nem egy olyan dolog, amit a Magyarok unalomból találtak ki.

Nem akarom itt hagyni az országot emiatt, de nagyon nem bírom már elviselni őket. Napközben meg éjjel is ordibálva, részegen énekelve vagy teljesen beállva járják az utcákat.

Biztos sokaknak vannak hasonló "élményei" és tapasztalatai velük. Szóval ti mit tennétek?

(Bocsánat, ha egyeseknek bántó a kérdés vagy ilyesmi, nem akarom, hogy most emiatt szapuljatok vagy töröljék a kérdésemet!)



2013. máj. 19. 09:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Érdekes.. A kulcsszavaknál a "cigány" szót "roma"-nak írja ki..:)
2013. máj. 19. 09:20
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az előző párezer kérdésben, ha rákerestél volna a megfelelő szóra a Politika témakörben, megtaláltad volna a választ, hogy ki mit tenne.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=cig%E1ny&kat..

2013. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Mit, mit! Bedarálni és normális lényeket nyomni belőlük!
2013. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mégis milyen reklám miatt? Lehet, hogy lemaradtam valamiről.. Nem akarok provokálni vagy ilyesmi, csak érdekelt, hogy ki mit gondol.
2013. máj. 19. 09:34
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Hazaküldeni az indiaiaknak őket. Vagy felőlem mehetnek brüsszelbe is.
2013. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
10.000 rendőr felvétele, még pár "önfenntartó" börtön építése. (a most sitten levők építhetik is a következő generációnak) Erősebb polgárőrség, megyei gyorsanítélő bíróságok. Vissza lehetne ezt szorítani, de amíg ez van, legyél sokkal óvatosabb!
2013. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Én próbálom elkerülni őket, így szerencsére még nem volt velük közvetlen problémám.

De ez nem csak cigánykérdés, minden primitív, buta emberrel ezt a stratégiát követem.

2013. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
ledarálni és beleönteni a tengerekbe és óceánokba miért lenne provokálás a putris cigányoknál ez a csajozási szokás
2013. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
így: nincs kettős mérce, valódi közbiztonság, munka, megfelelő nevelés
2013. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Életszerűbb törvények létrehozása és megszüntetni a cigányok pozitív diszkriminációját.


Amúgy úgy védekezek hogy tudom melyik környéken nem szabad elővenni a mobilt, pénztárcát vagy éjjel odamenni és menni környékre egyáltalán nem szabad menni.

2013. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!